Katalog firm dodaj firmę

Logo Sileman Sp. z o.o.

Sileman Sp. z o.o.

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Premium

ul. Dąbrowskiego 35
41-710 Ruda Śląska

Godziny otwarcia:

 • Poniedziałek: 8:00 - 12:00
 • Wtorek: 9:00 - 17:00
 • Środa: 8:00 - 16:00
 • Czwartek: 9:00 - 17:00
 • Piątek: 8:00 - 16:00
 • Sobota:
 • Niedziela:

tel.: 32 789 60 20Kliknij, aby powiększyć mapę

Opis

Sileman Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi Internetu i telefonii stacjonarnej klientom indywidualnym (których liczba sięga ponad 10 000) o prędkości aż do 500 Mbit/s, Sileman Biznes - jednostkom administracji publicznej oraz firmom na terenie 16 miast Śląska i Zagłębia.

Sileman Biznes świadczy swoje usługi ponad 600 klientom w oparciu o własną infrastrukturę światłowodową, której obecna długość przekracza 500 km. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii tworzy kompleksowe rozwiązania w zakresie usług telefonicznych, transmisji danych, dzierżawy światłowodów, Internetu dla biznesu i ISP oraz monitoringu.

Firma Elsat Sp. z o.o. ściśle współpracuje z Silemanem od wielu lat. Jest dostawcą telewizji cyfrowej na obszarze miast aglomeracji Górnego Śląska. W ofercie programowej znajdują się 182 kanały w najwyższej cyfrowej jakości, w tym aż 130 w najlepszej jakości obrazu i dźwięku - High Definition. Dzięki owocnej współpracy z nadawcami oferuje swoim Abonentom atrakcyjne promocje i niskie ceny abonamentu. Z usług Elsatu korzysta obecnie prawie 14 000 gospodarstw domowych.

Elsat i Sileman to firmy silnie związane z regionem Śląska. Swoje przywiązanie wyrażają poprzez zaangażowanie w różnego rodzaju lokalne inicjatywy oraz wydarzenia kulturalne. Stawiając na lokalność wspierają rzeczowo instytucje publiczne i opiekuńcze regionu.

Więcej informacji znajdziesz na: www.sileman.pl

Słowa kluczowe: Sileman Sp. z o.o., internet, łącza internetowe, telewizja cyfrowa, sileman, dostawca internetu sieiman, sileman ruda śląska, telewizja kablowa elsat, elsat, telewizja kablowa

Statystyki: 15559 wyświetleń.

Formularz zapytania

- zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w "formularzu zapytania" przez Silnet Media oraz przez Podmiot do którego będzie wysyłane zapytanie, w celach handlowych.
- prześlij kopię formularza na mój adres e-mail

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Podmiot do którego wysyłane będzie zapytanie;
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane zgodnie z powyższymi celami na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością wysłania zapytania.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.

Polecenia i opinie

 •     (2008-08-12)

  Opinia: W portalu miejskim Sileman Sp. z o.o. posiada prezentację od 2008 roku. Jeżeli korzystałeś z usług tego podmiotu, pozostaw swoje polecenie.

Poleć firmę

Jeżeli uważasz, że firma Sileman Sp. z o.o. jest godna polecenia, napisz opinię i zarekomenduj ją innym.

* - pola obowiązkowe

Publikowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Napisali o nas

W portalu nie opublikowano żadnej informacji dot. firmy.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.