Wiadomości z Rudy Śląskiej

Integracja e-commerce przyszłością Twojej firmy

  • Dodano: 2022-01-10 07:00, aktualizacja: 2022-01-17 08:41

Ułatwienie prowadzenia sprzedaży online jest marzeniem wielu właścicieli lokalnych i ogólnopolskich biznesów. W związku z tym na rynku pojawia się coraz więcej rozwiązań wspierających sprzedaż sklepów internetowych i sprzedaż online. Szukasz skutecznych i prostych rozwiązań z zakresu e-commerce? A może dopiero zaczynasz przygodę z integratorem e-commerce i nie wiesz od czego zacząć? Najwyższy czas rozwiać wątpliwości!

Korzyści płynące z integratora e-commerce

Dzięki temu rozwiązaniu połączysz integrator e-commerce ze swoją firmą, automatyzując większość prowadzonych procesów sprzedaży i obsługi klienta. Co dzięki temu zyskasz?

  • oszczędzasz czas
  • zwiększasz liczbę zamówień
  • możliwość zarządzania sprzedażą z jednego miejsca,
  • zyskujesz dostęp do światowych rynków,
  • niskie koszty sprzedaży online,
  • minimalizujesz błędy występujące przy procesach obsługi klienta i sprzedaży. 

Integracja pozwala również na prowadzenie wielokanałowej sprzedaży, dzięki której umieścisz swoje produkty m.in. na Allegro, Empiku czy Amazonie. A co najważniejsze - na start obowiązuje niski próg wejścia - żeby móc sprzedawać online, nie trzeba utrzymywać kosztownego sklepu internetowego. W zamian za to wystarczy skorzystać z systemu IdoSell, który gwarantuje dostęp do sklepu już za kilka złotych. Zasada jest prosta - model wymaga zapłaty w momencie, w którym osiągasz dochód. 

Fakturowanie stworzone z myślą o Twojej firmie

Fakturowanie sprzedaży pozwala zyskać kontrolę nad finansami i wysyłaniem faktur prosto z systemu. Korzystanie z gotowych, zautomatyzowanych rozwiązań pozwala wystawiać wszelkie rodzaje faktur i zyskać integrację z CRM i GUS z szybką weryfikacją danych, integracją z drukarkami fiskalnymijęzykiem do wyboru oraz własnym logo. Fakturowanie sprzedaży to ogromne ułatwienie dla integracji e-commerce - w prosty i intuicyjny sposób wprowadzisz asortyment do faktur, a dodatkowo zyskasz dostęp do bazy kontrahentów i integracji z innymi sklepami internetowymi. Korzystanie z gotowego szablonu faktur i procesów automatyzacyjnych to oszczędność czasu i pieniędzy dla Ciebie i Twojej firmy.

Wsparcie dla biznesu online - gdzie go szukać?

Zainteresowanych ofertą integracji e-commerce odsyłamy do zapoznania się z ofertą firmy wFirma, która posiada integrator e-commerce i program do faktur, oferując przy tym profesjonalne wsparcie, intuicyjne rozwiązania i nieocenioną wygodę korzystania z usług. Zrób coś dobrego i opłacalnego dla Twojego biznesu! 

Sylwia GerlaczekSylwia Gerlaczek
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.