Wiadomości z Rudy Śląskiej

Producent myjni bezdotykowych to nowoczesne rozwiązania technologiczne

  • Dodano: 2021-05-27 15:45, aktualizacja: 2021-08-10 10:29

Pojawił się pomysł na własną myjnię samochodową, ale nie wiadomo jak tego dokonać, potrzebna pomoc specjalistów? Nasza firma zatrudnia ekspertów w tej dziedzinie i nie może się doczekać pytań i chętnie udzieli na nie odpowiedzi. Z naszą pomocą myjnia samoobsługowa będzie właściwą i opłacalną inwestycją. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą bezdotykowych myjni samochodowych oraz pomagamy wszystkim inwestorom w osiąganiu ich celów biznesowych. Wystarczy zapoznać się z naszą bogatą ofertą, przygotowaną pod wszystkie potrzeby i wymagania inwestora.

Dobry biznes w rozsądnych kosztach i dobrych zyskach

Branża myjni bezkontaktowych zaopatruje się w najnowocześniejsze i najbardziej innowacyjne urządzenia technologiczne. Głównym celem i misją naszej firmy jest wychodzenie naprzeciw potrzebom inwestorów i zdobywanie pozycji sprawdzonego producenta myjni bezdotykowych. Dążymy do stworzenia silnej marki poprzez nawiązywanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi. Specjalizujemy się w budowie nowoczesnych myjni samoobsługowych a naszą podstawową działalnością jest kompleksowa realizacja inwestycji. W szczególności budowa myjni od projektu, poprzez wykonanie, montaż urządzeń myjących aż po serwis.

Jako doświadczony producent myjni bezdotykowych http://sg7.pl/ polegamy na wiedzy ekspertów naszej firmy to pozwala nam opracowywać zaawansowane technologicznie projekty, dopasowane do oczekiwań naszych klientów. Nasze myjnie samoobsługowe działają 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, jednocześnie generują zyski. Doświadczenie firmy w połączeniu z nowatorskim podejściem do procesu technologicznego i zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań pozwala na osiągnięcie najwyższej wydajności i jakości pracy każdej myjni. Na naszej stronie można znaleźć nie tylko informacje dotyczące zakupu myjni samoobsługowej, ale także dowiedzieć się, jak z nich korzystać, jak je kupić i jak założyć własną myjnię

Rozwiązania technologiczne, które zjednują klientów myjni samoobsługowej

Dobry producent myjni bezdotykowych stawia na najlepsze systemy, w naszym przypadku to SekoWashtechnich. Formy kontenerowe w myjniach samochodowych służą do nieprzerwanej pracy, dlatego korzystamy tylko z najwyższej jakości wytrzymałych materiałów. Nasze rozwiązania technologiczne pozwalają na korzystanie ze stanowisk myjni w każdych warunkach środowiskowych. Wdrażamy solidne podzespoły, dzięki czemu opłacalność funkcjonowania myjni bezdotykowej zwiększa się.

Naszym klientom oferujemy wykonany ze szlachetnej stali nierdzewnej dozownik mikroproszku - sterowany komputerowo. Niezwykle precyzyjnie dawkuje ten środek do zasobnika ciepłej wody, tam jest dokładnie rozpuszczany i przekazywany do stanowiska myjącego. Kierowcy korzystający z myjni nanoszą na karoserię swojego samochodu proszek w postaci piany, idealnie usuwającej brud z samochodu. Ważne! Najskuteczniejsze czyszczenie karoserii odbywa się z użyciem miękkiej wody. Jako producent myjni bezdotykowych mamy tego świadomość, dostarczenie takiej wody ogranicza zużycie środków myjących a na samochodzie ograniczone jest tworzenie się białych plam.

Aby zyskać jak największą rzeszę klientów trzeba ich przyciągnąć nowymi rozwiązaniami, które zapewnią doskonały efekt mycia karoserii. Służy do tego spłukiwanie auta wodą zdemineralizowaną. Dlaczego? Ponieważ nie będzie potrzeby wycierania karoserii, taka woda wysychając nie pozostawia plam. Nasze myjnie samochodowe wyposażone są w pięć programów: umyj, spłucz, woskuj, nabłyszcz, stop (w nagłych przypadkach). Oferujemy także programy opcjonalne: szczotka, pianowanie, oprysk. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie internetowej.

Dlaczego warto współpracować z firmą tworzącą myjnie samochodowe od podstaw?

Producent myjni bezdotykowych https://www.boogu.pl/ile-wody-zuzywa-myjnia-bezdotykowa/ to:

  • Budowa – ocena terenu pod myjnię, pomoc w uzyskiwaniu pozwoleń. Zapewniamy cały proces: od momentu zerowego do czasu uruchomienia i użytkowania przez inwestora.
  • Finansowanie – współpracujemy z firmami leasingowymi i bankami, jednostkami zajmującymi się funduszami unijnymi i pomagamy naszym klientom w pozyskaniu środków finansowych.
  • Konstrukcje – wersja Basic dla mniejszych terenów, wersja Premium dla większych miast, wersja Cosmo z półokrągłym dachem.
  • Sterowanie online – w standardzie - zdalny dostęp do panelu przez Internet w systemie Sw-Online.

Nasza marka i technologia doskonalona przez ekspertów projektujących od lat kojarzą się jednoznacznie. Jesteśmy firmą należącą do liderów w przygotowaniu myjni samoobsługowych, oferujemy bezdotykową metodę czyszczenia. Wraz z produkowanym sprzętem i wysokiej jakości chemią myjnia bezdotykowa jest najbardziej efektywna i bezpieczna dla samochodów. Technologia mycia bezkontaktowego stosowana w myjniach jest poparta doświadczeniem, które od ponad pół wieku jest nieustannie doskonalone. Dzięki temu kierowcy oszczędzają czas i zyskują możliwość umycia auta bez obaw o czas mycia. Umiejętna myjnia, innowacyjna technologia oraz wysokiej jakości chemia to powody, dla których samoobsługowa myjnia pozwala osiągnąć doskonały, satysfakcjonujący efekt bez ryzyka zarysowań i innych ewentualnych uszkodzeń związanych ze stosowaniem szczotek.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.