RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Salon KIA dla mieszkańców Katowic

  • Dodano: 2021-11-03 11:15

Historia salonów Kia w Polsce sięga 1995 roku, kiedy to rozpoczęła się krajowa działalność koreańskiego producenta samochodów osobowych. Od tamtej pory salony Kia cieszą się ogromną popularnością, przyciągając klientów jakością, wydajnością i ponadprzeciętną funkcjonalnością. Jednym z Autoryzowanych Salonów Kia na Śląsku jest Etrans - dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z jego oferty i dlaczego to właśnie Kia powinna być Twoim przyszłym samochodem!

Filozofia salonów Kia 

Celem producenta Kia jest budowanie wspólnej, motoryzacyjnej przyszłości nastawionej na spełnienie marzeń o samochodzie idealnym. Inwestycja w zrównoważoną mobilność, nowoczesne rozwiązania motoryzacyjne, design i najlepsze osiągi - to cechy charakterystyczne dla producenta Kia. Wraz ze zmianami dotyczącymi oczekiwań klienta, należało zmienić priorytety i dostosować je do potrzeb kierowców - co w 100 % wypełnił koreański producent. 
Kia stawia wyzwania współczesnej motoryzacji, wyposażając najnowsze modele samochodów w zaawansowane technologicznie i niezwykle użyteczne rozwiązania - bezprzewodową ładowarkę do telefonu, ekrany multimedialne, opcję DRIVE WiSE, wyjątkowe jednostki napędowe czy system Smart Key. Wszystko to dla komfortu kierowców. 

Cechy dobrego salonu samochodowego

Jaki powinien być profesjonalny i godny zaufania salon samochodowy - to pytanie często pojawia się w głowach kierowców, poszukujących nowego pojazdu. Przedstawimy w kilku punktach zasady, którymi kieruje się Etrans - profesjonalny Salon Kia w okolicy Katowic

Bogaty asortyment i wieloletnia gwarancja

Etrans Salon Samochodowy Kia w pobliżu Katowic posiada jeden z najbogatszych asortymentów nowych i używanych samochodów w okolicy tego producenta. Znajdziesz tam zarówno najpopularniejsze modele miejskich samochodów, jak i pojazdy klasy premium. Dodatkowo na każdy samochód z oferty salon udziela 7-letniej gwarancji lub 150 000 przejechanych kilometrów. 

Jazda próbna 

Opcja przetestowania nowego samochodu jest ogromną zaletą dla każdego kierowcy - ocena możliwości pojazdu - jego wersji wyposażenia, dynamiki jazdy, foteli oraz łatwość prowadzenia czy manewrowania. Rozmowa z doradcą ds. sprzedaży to jedno, a drugim jest samodzielne przetestowanie samochodu. 

Pomocna obsługa

Doświadczeni doradcy klienta ds. sprzedaży są odpowiedzialni nie tylko za przedstawienie oferty salonu, ale również wsparcie na każdym etapie zakupu pojazdu. Wieloletnie doświadczenie doradców w połączeniu z kompetencjami i wiedzą stanowią klucz do sukcesu w wyborze optymalnego samochodu. 

Korzystne warunki finansowania

Kredyt na preferencyjnych warunkach w zróżnicowanych opcjach spłaty, leasing czy pozostawienie starego samochodu w rozliczeniu - to wszystko wraz z korzystnymi opcjami ubezpieczeniowymi znajdziesz w Etrans. Dzięki współpracy z rozpoznawalnymi towarzystwami ubezpieczeniowymi salon samochodowy Kia może oferować korzystne warunki współpracy. 

Jakie modele znajdują się w ofercie Kia?

Obecnie rynkiem motoryzacyjnym zawładnęły najpopularniejsze modele tej marki - Kia Ceed, Picanto, Sportage czy Stinger, wyróżniające się funkcjonalnością typową dla tego producenta. W zależności od Twoich oczekiwań, doradcy Etrans salonu samochodowego Kia obok Katowic - w Łaziskach Górnych wybiorą dla Ciebie idealny model, który będziesz mógł przetestować w trakcie jazdy próbnej. 
 

Komentarze    dodaj

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.