Wiadomości z Rudy Śląskiej

Salony Kanclerz i stacja Shell nagradzają za dobry stan techniczny

  • Dodano: 2016-09-03 10:00, aktualizacja: 2016-11-04 13:02
Salony Kanclerz – autoryzowane salony i serwisy Opla w Rudzie Śląskiej i Przyszowicach oraz stacja paliw Shell w Rudzie Śląskiej połączyły siły, by zmotywować kierowców do większej dbałości o stan techniczny pojazdów. Sąsiadujące ze sobą firmy rozpoczęły nową akcję promocyjną pod hasłem "Przegląd z podwójną korzyścią". Umawiając się na przegląd rejestracyjny w dniach 1 września - 31 grudnia 2016, kierowcy zyskają podwójnie. 
 

Podwójna korzyść
Stacja Kontroli Pojazdów przy salonie Kanclerz w Rudzie Śląskiej wykonuje przeglądy techniczne samochodów wszystkich marek. Oprócz potwierdzenia bezpieczeństwa, każdy klient zlecający SKP przegląd techniczny, otrzyma specjalny kupon, upoważniający do bezpłatnego skorzystania z wybranej moto-usługi: umycia samochodu na stacji Shell przy ul. Obrońców Westerplatte 22 albo dezynfekcji klimatyzacji w serwisie Kanclerz przy ul. Obrońców Westerplatte 26. 
 
Celem akcji jest poprawa bezpieczeństwa na drogach poprzez zwrócenie uwagi kierowców na często bagatelizowany problem nieprawidłowego stanu technicznego pojazdów. Wnikliwe badanie rejestracyjne to nie tylko wymóg prawny, ale przede wszystkim podstawa bezpiecznej jazdy. W SKP Kanclerz na zmotoryzowanych czeka wykwalikowana kadra diagnostów samochodowych, dysponująca profesjonalnym sprzętem i służąca fachowym doradztwem. 
 

Jak otrzymać kupon?
W dniach 01.09.2016 – 31.12.2016 umów się na przegląd techniczny w Stacji Kontroli Pojazdów przy salonie Kanclerz w Rudzie Śląskiej.
Po wykonaniu przeglądu, każdy otrzyma kupon na usługę, z której może bezpłatnie skorzystać.
 

Kontakt
Stacja Kontroli Pojazdów Kanclerz
ul. Obrońców Westerplatte 26, Ruda Śląska (Wirek)
 
Godziny otwarcia: 
poniedziałek – piątek: 7:00-20:00
soboty 7:00-15:00
 
Telefon: 32 301 99 99
 
Regulamin akcji dostępny jest w Salonach Kanclerz.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Jerzy

    W końcu jakaś konkretna akcja, a nie jakieś kupony rabatowe. Oczywiście miło byłoby gdyby dali pakiecik np 3 myć na Shellu :)

  • Ja

    a może jeszcze zniżka 50% na nowy samochód?Ja nie wiem...Wam zawsze będzie mało ??

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.