Wiadomości z Rudy Śląskiej

silnet.pl dla Górnika Zabrze

  • Dodano: 2005-12-27 09:22

silnet.pl  przygotowuje stronę Górnika Zabrze SSA, jednego z najbardziej zasłużonych klubów sportowych w Polsce. 14-krotny Mistrz Polski w Piłce Nożnej wybrał ofertę silnet.pl  nie tylko ze względu na bogate doświadczenie w zakresie projektowania serwisów www, lecz przede wszystkim ze względu na profesjonalizm i oryginalność dotychczasowych realizacji firmy.

Głównym zadaniem projektantów nowej strony jest dostosowanie jej, zarówno graficznie jak i merytorycznie, do standardu stron www czołowych europejskich klubów. Kolejnym kryterium, które ma za zadanie spełnić nowy serwis, jest jego funkcjonalność. Rozmieszczenie poszczególnych sekcji strony jest szczegółowo planowane i realizowane, tak, aby odwiedzający witrynę bez problemu mogli odnaleźć to, czego szukają.

Sercem każdego klubu są jego kibice. Wychodząc z tego założenia, zadaniem silnet.pl  jest stworzenie witryny, która ma nie tylko zainteresować fanów Górnika Zabrze, lecz spowodować żeby często do niej powracali. Z myślą o kibicach przygotowywany jest dział, w którym znajdą wiadomości na temat klubu kibica, śpiewnik, galerię oraz inne informacje związane z sympatykami zabrzańskiego Górnika.

Bogata historia Górnika została należycie udokumentowana. W nowym serwisie kibice znajdą fotografie z meczów, programy, proporce, bilety, a także wiele innych pamiątek związanych z Górnikiem Zabrze. Witryna wzbogaci się o dział „Gwiazdy”, gdzie prezentowani będą najlepsi piłkarze, którzy na przestrzeni lat reprezentowali barwy Górnika.

Odświeżony serwis internetowy klubu ruszy z początkiem 2006 roku. Miejmy nadzieję, że wraz z nowym duchem tchniętym w witrynę internetową, nowym duchem bojowym natchnieni zostaną piłkarze zabrzańskiego Górnika.