Wiadomości z Rudy Śląskiej

Sklep internetowy dla firmy z Rudy Śląskiej już w 5 dni

  • Dodano: 2021-06-23 09:00, aktualizacja: 2021-06-24 09:15

Prowadząc sklep stacjonarny warto wejść do Internetu i zacząć sprzedawać swoje produkty w sieci klientom spoza Rudy Śląskiej. Sklep internetowy może rozszerzyć grono klientów Twojej firmy. W tym celu zleć projekt i utworzenie sklepu fachowcom z XZT.PL lub spróbuj stworzyć sklep samodzielnie.

Wybór domeny i hostingu

Pierwsza czynność podczas tworzenia sklepu to wybór nazwy domeny. Domena to inaczej adres Twojego sklepu. Domena może mieć końcówkę .pl, .com, .eu lub inne, bardziej niszowe. Jeżeli chodzi o hosting, to jest to miejsce, gdzie znajdą się pliki Twojego sklepu.

Cena domeny w pierwszy roku to od 10 do 99 zł, w zależności od wybranej końcówki. Z kolei hosting można dostać już od 35 zł za rok. Hostingi różnią się transferem, pojemnością, liczbą możliwych skrzynek mailowych itp.

Wybór silnika sklepu

Drugim krokiem jest wybór silnika dla sklepu Twojej firmy. Silnik sklepu to oprogramowanie, na którym będziesz działał obsługując sklep. Do wyboru masz kilka najpopularniejszych silników sklepu internetowego, np. WooCommerce, Prestashop czy Magento.

Silniki różnią się możliwościami, jakością obsługi oraz przejrzystością administrowania i zakupu. Aby wybrać najlepszy dla siebie silnik, warto zapoznać się z porównaniem sklepów internetowych.

Wybór operatora płatności

Trzeci krok to wybór operatora płatności. Na rynku jest wiele firm, które oferują system płatności internetowych. Dzięki temu klienci mogą płacić za zakupy BLIK-iem, szybkim przelewem jak i skorzystać z płatności kartą.

Wybierając operatora rozważ oprocentowanie. Z reguł wynosi ono ok. 1.8% za każdy przelew. Jest jednak możliwość negocjacji. Agencja XZT.PL pomaga w integracji płatności i może zaoferować atrakcyjne stawki oprocentowania jako partner systemu płatności.
 

Zleć wykonanie sklepu agencji XZT.PL

Jeśli przerażą Cię myśl o samodzielnym utworzeniu sklepu www, możesz zlecić to profesjonalistom wybierając agencję XZT.PL. Projektujemy sklepy internetowe dla małych, średnich i dużych firm.

Przygotujemy dla Ciebie sklep internetowy dopasowany do Twojej działalności. Oferujemy indywidualny szablon graficzny i wszystkie integracje: z Ceneo, Allegro, social media, newsletterem, programem do fakturowania. W Twoim sklepie mogą pojawić się dodatkowe funkcjonalności, takie jak:

  • live chat,

  • słuchawka do szybkich połączeń dla klientów,

  • Messenger,

  • blog ekspercki.

Szkolimy z obsługi sklepu, dlatego nasi klienci radzą sobie bardzo dobrze ze sprzedażą. Pomagamy w obsłudze sklepu i możemy zadbać o pozycjonowanie w Google. Posiadamy na koncie realizacje sklepów z całej Polski. Zaprojektujemy sklep internetowy dla firmy z Rudy Śląskiej, Świętochłowic i Zabrza.

Niektóre sklepy zaprojektowane przez agencję XZT.PL:

  • sklep z olejkami CBD Greenmornings.pl

  • butik dla kobiet Venecjasklep.pl

  • sklep z antykami eRetrodom.pl

  • hurtownia budowlana Japibud.pl

Badania “E-commerce w Polsce 2020” Gemius pokazały, że 73% osób zadeklarowało kupowanie online. Zleć już dziś zaprojektowanie sklepu internetowego i zwiększ liczbę klientów Twojej firmy również spoza Rudy Śląskiej.

Wypełnij formularz kontaktowy: https://xybryzt.pl/sklepy-internetowe/

Zadzwoń po więcej informacji: Bartosz Młotek, tel. 605 533 655

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.