Wiadomości z Rudy Śląskiej

Szukasz złotego naszyjnika na prezent? Oto, co musisz wiedzieć

  • Dodano: 2019-12-17 06:45, aktualizacja: 2019-12-17 08:36

Czy biżuterię wybiera się tak po prostu, bez zastanowienia, refleksji na tym, czy jest potrzebna? Na pewno nie! A przynajmniej nie powinno tak być. Przedmioty, którymi otacza się człowiek mają znaczący wpływ na jego psychikę, sposób postrzegania rzeczywistości, a nawet postępowanie. Z tego też względu zazwyczaj skrupulatnie organizowane jest wnętrze mieszkania, a szczególnie projektuje się sypialnię, by zapewnić jak najbardziej komfortowe warunki do odpoczynku. Układ mebli może wpływać pozytywnie lub negatywnie ma mieszkańców. Wierzy się też, że również amulety, symboliczne złote naszyjniki mogą znacznie modyfikować życie człowieka.

Złoty naszyjnik jest najczęściej noszonym typem złotej biżuterii. Pięknie i solidnie plecione łańcuszki, które zdobią symboliczne zawieszki, często wybiera się na prezent dla niej, ukochanej kobiety, ale również dla mamy, babci, siostry lub przyjaciółki. Dobór idealnego upominku nie stanowi łatwego zadania. Ważne jest nie tylko to, aby przekazać kosztowny dar, ale również istotne jest znaczenie upominku. Gdy uda się dopasować złoty naszyjnik do damy, wówczas otwarta pozostaje kwestia dopasowania opakowania, gdyż biżuterii nie wręcza się od tak, podając ją z ręki do ręki. Warto skorzystać z oferty sklepu internetowego Murrano, gdzie dostępne są nie tylko niecodzienne naszyjniki zdobione wygrawerowanymi treściami, ale również wspaniałe opakowania prezentowe, które kupujący biżuterię otrzymują zupełnie za darmo. Poznaj 5 kategorii złotych naszyjników, spośród których warto wybrać ten najpiękniejszy i najlepszy dla wyjątkowej damy.

1. Na szczęście

Złoty naszyjnik / źródło: Murrano.pl

Liczne okazje w ciągu roku kalendarzowego obfitują w życzenia szczęścia i wszelakiej pomyślności. Nie zawsze jednak zwraca się uwagę na fakt, że można faktycznie przyczynić się do szczęścia drugiej osoby, gdy tylko wierzy się w moc amuletów, szlachetnych kamieni czy symbolicznych przedmiotów. Poszukując upominku na 18. urodziny dla dziewczyny, warto zwrócić uwagę na złote naszyjniki zdobione słonikami z podniesioną trąbą lub czterolistną koniczyną. Być może te wyroby jubilerskie przyniosą szczęście, a na pewno dadzą wiele radości z otrzymania symbolicznego upominku.

2. Talizman ochronny

Złoty naszyjnik / źródło: Murrano.pl

Niewielu może się poszczycić spokojnym, niezachwianym snem. Przez to też nie każdy rozpoczyna pracę, będąc właściwie wypoczętym członkiem zespołu. Sen utrudniany jest przez czynniki zewnętrzne – współlokatorów, chodzące po mieszkaniu zwierzęta, hałas dobiegający zza okna. Bywa jednak, że właściwy wypoczynek nie jest możliwy przez brak spokoju myśli zasypiającego. Negatywne wspomnienia, niepokojące zdarzenia czy koszmary senne gnębią wiele osób. To czas, aby zaopatrzyć się w złoty naszyjnik zdobiony łapaczem snów!

3. Elegancki dodatek

Złoty naszyjnik / źródło: Murrano.pl

Elegancka biżuteria to wspaniały dodatek na wytworne przyjęcia, wesela najbliższych członków rodziny, a także bale sylwestrowe, wystąpienia publiczne lub wyjścia do pracy. Każda kobieta powinna mieć w swojej szkatułce złoty naszyjniki, którego posiadanie umożliwiłoby piękne prezentowanie się w czasie wydarzeń mniej lub bardziej oficjalnych.

4. Manifest osobowości

Złoty naszyjnik / źródło: Murrano.pl

Kobiece pasje, namiętności to fascynujące rzeczy. Tak ciekawe, że stały się inspiracją do zaprojektowania damskiej biżuterii. Zamiłowanie do tworzenia stylizacji na każdy dzień, dbałość o elegancki wygląd, zainteresowanie modą znalazły swoje odzwierciedlenie w wyrobach jubilerskich e-sklepu Murrano. Panie zazwyczaj są też tymi, które troszczą się szczególnie o bezbronne zwierzęta, wspierają tych, którzy sami nie mogą sobie pomóc, a we własnym domu posiadają schronienie dla czworonożnego przyjaciela.

5. Wyznanie miłości

Złoty naszyjnik / źródło: Murrano.pl

Miłość można okazać bliskiej osobie w postaci słów, ale nie jest to wcale tak łatwe zadanie. Bywa, że wyrazy grzęzną w gardle i nie ma możliwości, aby wypowiedzieć wcześniej przygotowaną treść. Mówienie o miłości nie jest proste. Opowiadanie o emocjach jest pokazywaniem swojej słabości w świecie, gdy każdy, zwłaszcza mężczyzna musi być silnym. By w sposób niewerbalny opowiedzieć o swoich uczuciach, można posłużyć się specjalnie do tego celu wybranymi podarkami. Z pewnością wręczenie ukochanej złotego naszyjnika wzbogaconego znakiem nieskończoności i klasycznym już serduszkiem będzie idealnym manifestem uczuć do kobiety.

Wiesz, jakie kategorie złotych naszyjników warto brać pod uwagę, gdy wybiera się prezent dla bliskiej osoby, więc nie zwlekaj i sprawdź wspaniałe propozycje upominków, które dostępne są na stronie e-sklepu Murrano.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.