Wiadomości z Rudy Śląskiej

YATTA - tani i profesjonalny kurs przygotowawczy do matury !

  • Dodano: 2006-02-01 17:53, aktualizacja: 2006-02-01 21:46

Od matury w dużym stopniu zależy jak potoczą się nasze dalsze losy, czy dostaniemy się na upragniony kierunek studiów, a w konsekwencji znajdziemy pracę dającą nam satysfakcję. Stąd też, solidne przygotowanie się do matury jest sprawą kluczową.

Jeżeli za niespełna trzy miesiące czeka Cię egzamin dojrzałości, a wydaje Ci się, że w głowie masz pustkę, to mamy dla Ciebie idealną okazję, aby tę pustkę wypełnić wiadomościami!

Firma YATTA oferuje profesjonalne kursy przygotowawcze do matury. Wykłady z zakresu języka polskiego, matematyki oraz historii prowadzone przez doświadczonych nauczycieli pozwolą Ci skupić się wyłącznie na jak najlepszym przygotowaniu do egzaminu dojrzałości. Wykładowcy poradzą Ci również jak dać sobie radę z prezentacją matury wewnętrznej. Dzięki wykorzystaniu bogatej bazy środków dydaktycznych, w tym materiałów audio i video, wiedzę przyswoisz w sposób lekki, łatwy i przyjemny! Lekcje obejmują także testy kontrolne, dzięki którym na bieżąco sprawdzisz swoją wiedzę.

Zajęcia odbywają się w grupach 10-12 osobowych, dlatego też wykładowcy mogą poświęcić każdemu z uczestników kursu o wiele więcej czasu niż nauczyciele na tradycyjnych lekcjach. Z drugiej strony kursanci mają gwarancję, że zostaną przygotowani przez doświadczonych pedagogów, a nie jak to często bywa w przypadku prywatnych korepetycji, przez studentów nieposiadających żadnej praktyki w zawodzie. Kolejnym atutem przemawiającym za kursem organizowanym przez firmę YATTA jest jego cena – tylko 14,99 zł. za godzinę, przy cenach korepetycji przekraczających tę kwotę kilkukrotnie.

Dodatkowo, YATTA przygotowała konkursy, które będą sukcesywnie zamieszczane na łamach portalu www.RudaSlaska.com.pl. Nagrodami będą bezpłatne lekcje organizowanego przez firmę YATTA kursu! Zachęcamy do zaglądania na strony portalu i do wzięcia udziału w konkursach.

Nie zwlekaj! Zajęcia rozpoczynają się już 13 lutego! Zadzwoń lub przyjedź do nas!

Zapisy odbywają się w siedzibie firmy:

ul. Czarnoleśna 18/301
41-709 Ruda Śląska
(Nowy Bytom – Czarny Las)
tel. 032 771 82 50