Katalog firm

dodaj firmę

ANEL Biuro Obrotu Nieruchomościami Ruda Śląska

Logo ANEL Biuro Obrotu Nieruchomościami Ruda Śląska

Adres i telefon

ul. 1 Maja 57
41-706 Ruda Śląska
Godziny otwarcia: 11:00 - 17:00
otwarte
 • Poniedziałek: 11:00 - 17:00
 • Wtorek: 11:00 - 17:00
 • Środa: 11:00 - 17:00
 • Czwartek: 11:00 - 17:00
 • Piątek: 11:00 - 17:00
 • Sobota: po uprzednim umówieniu się
 • Niedziela: po uprzednim umówieniu się

Oferta


ANEL
Biuro Obrotu Nieruchomościami


Ruda Śląska- Halemba

ul. 1-go Maja 57

www.anel.pl

 

 


W obrocie nieruchomościami nie tylko pośredniczymy, ale także doradzamy.

 

Biuro ANEL działa na rynku nieruchomości już od 1999 roku. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości oraz współpracy z renomowanymi kancelariami prawniczymi i notarialnymi gwarantujemy rzetelność i profesjonalizm.

 

Zapewniamy kompleksową obsługę: pośredniczymy w transakcjach kupna, sprzedaży, wynajmu i najmu nieruchomości, doradzamy w zakresie rynku nieruchomości oraz oferujemy bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

 

Oferty Biura ANEL prezentowane są na największych portalach internetowych branży nieruchomości, w prasie lokalnej i krajowej.

 

Pośrednik w obrocie nieruchomościami prowadzący Biuro ANEL posiada licencje zawodową nr 1398, jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz jest członkiem Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Katowicach.

 

  


Kredyty

 

Decydując się na współpracę z biurem ANEL, możesz skorzystać z bezpłatnej pomocy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości - nawet do 100% jej wartości. Biuro ANEL współpracuje z bankami oraz doradcami finansowymi, dzięki czemu oferta kredytowa będzie dopasowana do Twojej sytuacji materialnej oraz rodzaju nabywanej nieruchomości.

 

Wypracowana procedura współpracy z instytucjami finansowymi oraz pomoc biura ANEL w formalnościach kredytowych, skraca czas oczekiwania na finalizację transakcji.

 

 


Kontakt

 

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, prosimy o kontakt:

 

ANEL Biuro Obrotu Nieruchomościami

ul. 1-go Maja 57

41-706 Ruda Śląska - Halemba

Biuro czynne: Pn-Pt [9:00-17:00]

 

Tel./fax.: +48 32 24 34 008

Tel. kom.: +48 502 052 885

Tel. kom.: +48 501 239 405

 

E-mail: biuro@anel.pl

Skype: biuro.anel

Strona internetowa: www.anel.pl

 

W pozostałych godzinach i dniach jesteśmy do Twojej dyspozycji pod powyższymi numerami telefonów.

 


  

 

Pomagamy w załatwieniu formalności kredytowych!!!

 


 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.anel.pl

 


 

Galeria

Polecenia i opinie (10)

Dodaj opinię
 • Polecam ANEL Biuro Obrotu Nieruchomościami. Wspieram lokalny biznes i korzystam z usług firm z naszego miasta.

 • Bardzo profesjonalna obsługa. Biuro godne polecenia!

  Data skorzystania z usługi:   2017-09-17

 • Polecam Biuro ANEL. Pracują tam fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. To da się odczuć. Czujesz się bezpiecznie na każdym etapie transakcji.

  Data skorzystania z usługi:   2018-05-30

 • Zastanawiałam się, czy jako samotna osoba będę mogła kupić wymarzone mieszkanie. Gdy weszłam do Biura Nieruchomości Anel, które w swojej ofercie miało kawalerkę mnie interesującą, i po kontakcie z perfekcyjnym doradcą finansowym, który współpracuje z biurem, wszelkie obawy rozwiały się. Uzyskałam kredyt, i już od miesiąca jestem szczęśliwą właścicielką własnego M-2.

  Co byś zmienił w firmie?   Nic

  Data skorzystania z usługi:   2018-06-06

 • Polecam tą firmę z całego serca. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w znalezieniu nieruchomości której szukałem. Pracują tam prawdziwi fachowcy!

 • Z całego serca polecam biuro nieruchomości ANEL. Cały zespół podchodzi z pełnym zaangażowaniem do każdego klienta. Jestem bardzo usatysfakcjonowana z ich usług. Przeprowadzają cały proces zakupu/sprzedaży mieszkania od początku do końca. Najbardziej rzetelne biuro nieruchomości na Śląsku.

 • Razem z bratem zgłosiliśmy do Biura „ANEL” mieszkanie po naszych rodzicach do sprzedaży. Agencja bardzo fachowo kierowała nas krok po kroku, aby formalnie mieszkanko można było sprzedać. Gdy znalazł się kupujący, musieliśmy tylko zorganizować sobie czas, aby udać się do notariusza. To biuro polecamy gorąco!

 • Profesjonalna i sprawna obsługa. Biuro Anel pomogło znaleźć mieszkanie dla naszego pracownika. Zajęło się kompleksowo całością procesu, wyszukało mieszkania spełniające kryteria, uzgodniło terminy i pomogło w odbiorze.

 • Dobra obsługa , ceny negocjowane

12następna »

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.