Katalog firm

dodaj firmę

Autoklinika Jerzy Paja s.c. Ruda Śląska

Logo Autoklinika Jerzy Paja s.c. Ruda Śląska

Adres i telefon

ul. Świętojańska 2
41-706 Ruda Śląska
Godziny otwarcia: 8:00 - 17:00
 • Poniedziałek: 8:00 - 17:00
 • Wtorek: 8:00 - 17:00
 • Środa: 8:00 - 17:00
 • Czwartek: 8:00 - 17:00
 • Piątek: 8:00 - 17:00
 • Sobota: nieczynne
 • Niedziela: nieczynne

Oferta

Autoklinika S.C. Jerzy Paja istnieje na rynku motoryzacyjnym od 1981 roku. Nasza firma została założona przez obecnego właściciela Jerzego Paja. Posiadamy ponad 35-letnie doświadczenie w naprawach blacharsko – lakierniczych. Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę oraz szeroki zakres napraw blacharsko – lakierniczych na najwyższym poziomie.

Samochody to nasza pasja.

Autoklinika S.C Jerzy Paja to profesjonalna obsługa szkód komunikacyjnych. Specjalizujemy się w naprawach powypadkowych samochodów wszystkich marek.

Oferujemy rozliczenie bezgotówkowe z wszystkimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Na miejscu załatwiamy wszelkie formalności związane z likwidacją szkód AC i OC pojazdów. Naszym Klientom zapewniamy pomoc w zgłoszeniu szkody, przygotowanie samochodu do oględzin, załatwienie wszelkich formalności, kompletowanie dokumentów jak i kontakt z firmą ubezpieczeniową na podstawie udzielonego nam pełnomocnictwa.

Dysponujemy monitorowanym parkingiem, na którym można bezpiecznie pozostawić swój samochód. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas największą satysfakcją. Duża ilość naszych klientów, to klienci z polecenia, co ogromnie nas cieszy.

Bogate doświadczenie, stale rozwijane kompetencje pracowników i najnowocześniejsze wyposażenie warsztatu, w który stale inwestujemy i rozwijamy, pozwalają osiągnąć najwyższą jakość wykonywanych usług oraz krótkie terminy zleceń. Używany najwyższej jakości, ekologicznych lakierów wodnych.

W celu zapewnienia komfortu na czas pozostawienia samochodu do naprawy, mamy do dyspozycji kilkanaście samochodów zastępczych w różnych klasach , które są przyznawane dla klientów Autokliniki bezpłatnie na czas naprawy bezgotówkowej z OC sprawcy. Dla klientów prywatnych oferujemy wynajem samochodu zastępczego w atrakcyjnej cenie. Na wszystkie naprawy wykonane w naszym warsztacie samochodowym udzielamy gwarancji.

Nasza oferta:

 • szeroki zakres napraw blacharsko - lakierniczych samochodów wszystkich marek
 • kompleksowa obsługa szkód komunikacyjnych pojazdu; mamy podpisaną umowę z największymi firmami ubezpieczeniowymi w Polsce.
 • zgłaszanie szkody i pomoc w wypełnianiu dokumentacji
 • naprawy z rozliczeniem bezgotówkowym
 • organizacja transportu samochodu z miejsca wypadku
 • oferujemy samochód zastępczy na czas naprawy
 • jesteśmy autoryzowanym serwisem naprawczym i wykonujemy oględziny dla firm: PZU S.A., TUiR “WARTA” S.A., UNIQA TU S.A. Aviva

Nasi specjaliści w Biurze Obsługi Klienta udzielą Państwu potrzebnej pomocy w wypełnieniu obowiązkowych druków, w zgłoszeniu szkody do firmy ubezpieczeniowej, oraz do banku lub firmy leasingowej.


Blacharstwo

Autoklinika zapewnia kompleksowe naprawy blacharsko-lakiernicze samochodów wszystkich marek. W zakresie usług blacharskich oferujemy naprawy nie tylko samochodów osobowych, ale również dostawczych.

Zatrudniamy wykwalifikowanych mistrzów blacharstwa. Ich wieloletnie doświadczenie oraz staranność oraz precyzja w działaniach, zapewniają profesjonalne wykonanie naprawy i przygotowanie samochodu do lakierowania.

Nasza blacharnia wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt umożliwiający naprawy na najwyższym poziomie m.in.:

 • zgrzewarka FAN
 • najnowszej generacji podnośnik hydrauliczny i ślimakowy
 • lutospawarka firmy „Rech”
 • nagrzewnica indukcyjna do demontażu listew i wycinania szyb
 • linia produktów firmy „Tereson” do naprawy i klejenia m.in. błotników tylnych
 • rama do prostowania karoserii

Samochody naprawiane w Autoklinice wyjeżdżają z niej z nieskazitelnym wyglądem. Takim jak sprzed wypadkiem. Naprawianym samochodom przywracamy pełne bezpieczeństwo podróżowania.


Lakiernictwo

W Autoklinice gwarantujemy kompleksowe lakierowanie pojazdów z użyciem produktów najwyższej klasy.

Nasza lakiernia wyposażona jest w najnowocześniejsze narzędzia i bezpyłową kabinę lakierniczą. To wyposażenie oraz lakiernicy z doświadczeniem oraz wysokimi kwalifikacjami, są naszym atutem i zapewniają najwyższej jakości naprawy samochodów osobowych.
Prace przygotowawcze przeprowadzane są na stanowisku wyposażonym w komorę lakierniczą typu strefa „Duster 3000”. Końcowe lakierowanie przeprowadzamy w bezpyłowej komorze lakierniczej typu „Lagos”, która gwarantuje nieskazitelną powłokę lakierniczą.
Wyposażenie lakierni:

 • bezpyłowa komora lakiernicza „Lagos”
 • ramię odpylające „Jolly”
 • komputerowy dobór lakierów
 • własna mieszalnia lakierów wodnych firmy „DuPont”
 • wysokiej jakości urządzenia pomocnicze

Klientom Autokliniki przypadają do gustu dobierane kolory efekt końcowy lakierowania samochodu. Samochód wyjeżdżający z naszej lakierni ma niezwykły połysk i wygląda jak nowy.

W trosce o trwałość i bezpieczeństwo powłoki lakierniczej przed drobnymi zarysowaniami, każdy samochód opuszczający nasz warsztat, zabezpieczany jest powłoką teflonową renomowanej marki. Preparat tworzy trwałą warstwę ochronną na lakierze, nadaje mu blask, zapobiega „trzymaniu się” brudu i ułatwia spływanie wody.


Dodatkowe usługi

Choć specjalizacją Autokliniki jest blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe, to nasza firma w ramach dbałości o klienta rozszerzyła firmę o cały wachlarz usług dodatkowych. Tak, aby klient powierzając nam samochód, mógł go odebrać jako auto nie tylko naprawione, ale wyglądające jak po faceliftingu.

Zakres naszych usług dodatkowych to:

 • Polerowanie nadwozia

W miarę eksploatacji pojazdu, położony na nim lakier traci swoją jakość i wygląd. Zarówno na skutek działania czynników atmosferycznych, jak i mechanicznych. Stąd też karoseria potrafi „wyblaknąć” lub pojawiają się na niej drobne zarysowania. W celu przywrócenia jej świeżości, nie zawsze konieczne jest ponowne lakierowanie. Wystarczy polerowanie. Polerowanie wykonywanie przez naszych, profesjonalnie przygotowanych pracowników, usuwa większość rys i zadrapań na powłoce lakieru samochodu, jak również regeneruje lakier. Poprzez proces polerowania znikają zmatowienia i przebarwienia. Po takim zabiegu, samochód odzyskuje piękny połysk i wygląda jak nowy.

 • Zmiana koloru lakieru

Choć każdy właściciel auta w zakresie jego koloru ma określony gust, to ten zawsze może się zmienić, a kolor może się „znudzić”. Można go zmienić, nie narażając się na kosztowne kupno nowego samochodu o nowej barwie. Można ją zmienić w tym, który posiadamy, zlecając nam jego zmianę. Zrobimy to profesjonalnie, z najwyższą starannością.
Kolor lakieru dobieramy komputerowo, jako że sam kod koloru nie wystarcza do dobrania odpowiedniej receptury.
U wszystkich producentów samochodów występuje kilka odcieni danego koloru i stąd tak ważne jest wsparcie nowoczesnej technologii przy dobieraniu lakieru naprawianych, lub malowanych na nowo pojazdów.

 • Wymiana szyb

Naprawiane przez nas samochody często wymagają wymiany szyb. Taką wymianę można nam też zlecić w przypadku, gdy została ona uszkodzona w innych okolicznościach. Współpracujemy z najlepszą firmą w regionie, która szybko i profesjonalnie wymienia szyby, a o tym, jakiego rodzaju ma być szyba (związane jest to z kosztem naprawy), decyduje klient.

 • Serwis klimatyzacji

Dziś klimatyzacja w samochodzie, to nie ekstrawagancja właściciela, ale coraz częściej seryjne wyposażenie auta. Klimatyzacja, jak każdy inny podzespół wymaga przeglądów i serwisu. Uszkodzone klimatyzacje w trakcie wypadku, naprawiamy w ramach likwidowania szkody, ale również oferujemy naszym klientom jej serwis. W zakres obsługi wchodzi sprawdzenie szczelności układu, uzupełnienie czynnika, odgrzybianie jak i ozonowanie klimatyzacji, tak by zapewnić pełen komfort używania.

 • Kosmetyka

Każdy lub prawie każdy kierowca uwielbia jeździć lśniącym wewnątrz i na zewnątrz samochodem. Niewielu lubi jednak go myć, czyścić i polerować. My to zrobimy, proponując kompleksowe mycie samochodu wraz z nałożeniem powłoki teflonowej. Ta powłoka zabezpieczy Twój lakier na wiele miesięcy. Nie będzie go się trzymał brud, a przyklejone do karoserii rozbite owady, będzie można bez trudu usunąć. Po nałożeniu teflonu kolejne mycia samochodu będą czystą przyjemnością, gdyż wystarczy spłukać samochód czystą wodą by pozbyć się zabrudzeń. Efekt takiej pielęgnacji widoczny jest przez długi czas.

 • Naprawy mechaniczne i elektryczne

Choć mechanika i elektryka samochodowa, nie są naszą specjalnością, to powierzając na samochód do napraw blacharskich lub lakierniczych, można również zlecić naprawy mechaniczne i elektryczne. Współpracujemy z solidnymi warsztatami, które pozwalają na kompleksową obsługę i naprawę pojazdu.

 • Zabezpieczenie antykorozyjne

Czasy, gdy zabezpieczenie antykorozyjne było wymogiem ważności gwarancji, dawno się skończyły. Dziś większość producentów samochodów w instrukcjach obsługi o zabezpieczeniu antykorozyjnym nawet nie wspomina, to uważamy, że jeżdżąc w naszych warunkach klimatycznych, taka konserwacja jest przydatna i przedłuża żywotność naszego auta. Konserwację podwozia oraz elementów konstrukcyjnych i wnęk wykonujemy z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Aby zagwarantować pełne pokrycie całej płyty podłogowej, używamy do tego celu specjalistycznego pistoletu ciśnieniowego.

 • Profesjonalne przygotowanie samochodu do sprzedaży

Kupując samochód, zdajemy sobie sprawę z tego, że kiedyś będziemy go chcieli sprzedać. A dziś wcale nie jest to takie proste, gdyż potencjalni nabywcy są nie tylko wymagający, ale często wybredni. Wiadomo – konkurencja i nasycenie rynku wtórnego. Dlatego też proponujemy przygotowanie Twojego pojazdu do sprzedaży. Nie od dziś wiadomo, jak ważne jest pierwsze wrażenie przy kupnie pojazdu, a przeżyliśmy to kupując ten, który teraz chcemy sprzedać. Pracownicy Autokliniki Twój samochód porządnie umyją, usuną drobne zadrapania, nałożą powłokę teflonową na lakier, by miał właściwy połysk i zrobił wrażenie nawet na najbardziej wymagającym kupującym.

Galeria

Polecenia i opinie (11)

Dodaj opinię
 • Polecam Autoklinika Jerzy Paja s.c.. Wspieram lokalny biznes i korzystam z usług firm z naszego miasta.

 • Fachowo i szybko

  Data skorzystania z usługi:   2021-04-15

 • Profesjonalizm na najwyższym poziome i w każdym wymiarze.

  Data skorzystania z usługi:   2021-05-28

 • Obsługa bardzo przyjemna, pomimo dzwonienia o późnej godzinie przed zamknięciem zostałam mile obsłużona. Autko cudownie wygląda, jestem w pełni zadowolona, firma godna polecenia!:)

  Co byś zmienił w firmie?   Raczej nic

  Data skorzystania z usługi:   2021-02-10

 • Witam - wymieniałam zderzak w samochodzie. Robota wykonana perfekcyjnie. Bardzo miła i kompetentna obsługa. Super podejście do klienta. Mechanik godny polecenia

  Data skorzystania z usługi:   2018-10-17

 • Usługę wykonano profesjonalnie i terminowo. Obsługa klienta znakomita. Firma godna polecenia.

 • Właściciel jest prawdziwym ekspertem. Obsługa fachowa i niezwykle uprzejma. Reklamacje są uwzględniane natychmiast i nie ma z tym żadnego problemu. Nie wybrałabym żadnego innego warsztatu- jakośc nie ma sobie równych ! Samochody zastępcze od ręki. Polecam! :)

  Co byś zmienił w firmie?   Mniej biurokracji -jesli to możliwe

 • Pan Paja (szef) niezwykle miły - to pierwszy plus. Naprawa wykonana bardzo solidnie, ale dopiero po moich małych uwagach. Moja reklamacja została jednak natychmiastowo na miejscu uwzględniona i samochód wyjechał z warsztatu bez rdzy, porządnie naprawiony (zima i sól go wogóle nie ruszyła). Jedyny minus to brak dotrzymania terminu. Mimo drobnych wpadek, jest to jedyny zakład tego typu, któremu ufam (a ceny wbrew pozorom nie są wysokie). Więc polecam!

  Co byś zmienił w firmie?   Pewność, że usługa zostanie wykonana w wyznaczonym terminie.

 • Obsługa oraz jakość na najwyższym poziomie!! POLECAM !!!!

12następna »

Napisali o nas

 • Nowy ciąg technologiczny w Autoklinice Jerzy Paja

  Jedną z cech firm utrzymujących się na rynku jest bezustanne inwestowanie, sukcesywna rozbudowa. Tak też dzieje się w Autoklinice Jerzy Paja w Halembie, która zajmuje się blacharstwem i lakiernictwem.

 • Jerzy Paja otrzymał Platynowy Laur

  Najwyższe odznaczenie, Platynowy Laur, otrzymał Pan Jerzy Paja z Rudy Śląskiej, właściciel firmy "Blacharstwo i Lakiernictwo Pojazdowe Warsztat Jerzy Paja".

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.