Katalog firm dodaj firmę

Pracownia Fryzur I. Zachariasz

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Premium

Logo Pracownia Fryzur I. Zachariasz

Adres i telefon

ul. Czarnoleśna 4b/1
41-709 Ruda Śląska
Godziny otwarcia: nieczynne
  • Poniedziałek: 9:00 - 14:00
  • Wtorek: 10:00 - 18:00
  • Środa: 10:00 - 18:00
  • Czwartek: 9:00 - 14:00
  • Piątek: 10:00 - 18:00
  • Sobota: 9:00 - 14:00
  • Niedziela: nieczynne

Oferta

Pracownia Fryzur I. Zachariasz

ZAPISY ONLINE

"Nic nie czyni kobiety piękniejsza, niż jej wiara w to ,że jest piękna".  Sophia Loren

Pracownia Fryzur I.Zachariasz w Rudzie Śląskiej tworzą profesjonaliści, których największą pasją jest kreowanie wizerunku w oparciu o najnowsze światowe trendy oraz przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi i metod pracy. Wszystko to podporządkowujemy głównej idei, jaką jest Wasze zadowolenie.

Chcielibyśmy, aby w naszej Pracowni Fryzur czuli się Państwo wyjątkowo, a wychodzili z niego pewni siebie oraz z uśmiechem na twarzy. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, a zaufanie którym zostaliśmy obdarzeni jest dla nas dużym zobowiązaniem.

 
Pracownia Fryzur I.Zachariasz to odrobina luksusu przeznaczonego właśnie dla Ciebie.

W mieście takim jak Ruda Śląska nie brakuje salonów fryzjerskich, jednak każdego dnia dokładamy starań, by nasza Pracownia była w gronie najlepszych. Nasi fryzjerzy w sposób kompleksowy zadbają o Państwa włosy oferując usługi cięcia, koloryzacji , a także profesjonalną stylizację włosów. Czujemy się kompetentni, by dzięki analizie Państwa oczekiwań i potrzeb, typu urody, a także trendów kształtowanych przez znanych kreatorów mody fryzjerskiej, dokonać metamorfozy przekładającej się na Państwa samopoczucie i pewność siebie.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Galeria

Polecenia i opinie (1) Dodaj opinię

  • PRACOWNIA FRYZUR I.ZACHARIASZ posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Rudy Śląskiej od 2020 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.