Katalog firm

dodaj firmę

STAN-MIR - Trofea sportowe, puchary, medale, dyplomy Ruda Śląska

Logo STAN-MIR - Trofea sportowe, puchary, medale, dyplomy Ruda Śląska

Adres i telefon

ul. Kłodnicka 97
41-706 Ruda Śląska
Godziny otwarcia: 9.00-16.00
  • Poniedziałek: 9.00-16.00
  • Wtorek: 9.00-16.00
  • Środa: 9.00-16.00
  • Czwartek: 9.00-16.00
  • Piątek: 9.00-16.00
  • Sobota: nieczynne
  • Niedziela: nieczynne

Oferta

Polecamy z naszej oferty...

:: Znaczki reklamowe i breloki
Proponujemy znaczki i breloki, które mogą być tanią i znakomitą formą reklamą firmy i produktu, jak również pamiątką z imprez sportowych oraz kulturalno-oświatowych.

:: Puchary i inne gadżety okolicznościowe
Oferujemy w naszej ofercie bogaty wybór pucharów i medali sportowych oraz różne gadżety okolicznościowe. Do każdego gadżetu i pucharu wykonujemy nadruki w technice Grawerton.

:: Grawerton - okazjonalne nadruki na kolorowych blaszkach
Oferujemy grawerowanie metodą Grawerton - metoda ta pozwala na nadruk tekstu, grafiki i zdjęć na kolorowych blaszkach matowych i z połyskiem. W tej technice wykonujemy certyfikaty, dyplomy, tabliczki okazjonalne i informacyjnenp, tabliczki i szyldy na drzwi, identyfikatory, numerki, wizytówki na biurko, zawieszki dla pucharów i gadżetów okolicznościowych.
Elementy wykonywane w tej technice mogą być nadrukowywane na blachach dostępnych w kilku kolorach oraz montowane na specjalnych podkładach drewnianych - dostępnych w szerokiem gamie rozmiarów.

:: Nadruk na przedmiotach...
Oferujemy nadruk metodą termotransfer druku i metodą kalkomani na przedmiotach, koszulkach, bluzach, chustach, czapeczkach, porcelanie, szkle i metalu.


Zobacz więcej:
www.stanmir.glt.pl

kontakt mailowy: stan-mir@wp.pl

Galeria

Polecenia i opinie (2)

Dodaj opinię
  • Polecam STAN-MIR - Trofea sportowe, puchary, medale, dyplomy. Wspieram lokalny biznes i korzystam z usług firm z naszego miasta.

  • W portalu miejskim STAN-MIR - Trofea sportowe, puchary, medale, dyplomy posiada prezentację od 2011 roku. Jeżeli korzystałeś z usług tego podmiotu, pozostaw swoje polecenie.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.