Wiadomości z Rudy Śląskiej

34-letni rudzianin zatrzymany za kradzież elektronarzędzi

  • Dodano: 2020-06-25 08:15, aktualizacja: 2020-06-25 06:26

Wnikliwa praca świętochłowickich kryminalnych doprowadziła do ustalenia danych, a następnie zatrzymania złodzieja elektronarzędzi.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy, pozwolił na przedstawienie 34-letniemu rudzianinowi zarzutu.

Teraz grozi mu 5 lat za kratami. O jego dalszym losie zadecyduje sąd

Śledczy świętochłowickiej komendy prowadzili dochodzenie w sprawie kradzieży elektronarzędzi w markecie budowlanym na terenie Świętochłowic. Do zdarzenia doszło w drugiej połowie marca br. Stróże prawa zabezpieczyli monitoringi, jednocześnie ustalając wizerunek sprawcy i rozpoczęli jego poszukiwania. Wnikliwa praca policjantów z wydziału kryminalnego doprowadziła do ustalenia danych złodzieja. W miniony poniedziałek policjanci ze świętochłowickiego wydziału kryminalnego zatrzymali rabusia. Zebrany w sprawie materiał dowodowy, pozwolił na przedstawienie 34-letniemu rudzianinowi jeszcze tego samego dnia zarzutu kradzieży. Sprawa będzie miała swój finał w sądzie. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • A.

    Super to teraz weźcie się za przekręty z mechanikami razem z KMP w Zabrzu :D Bo od lutego zero nowych informacji dla osób poszkodowanych.

  • mleczko

    Kto im bedzie potem auta naprawiał ?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.