Wiadomości z Rudy Śląskiej

[AKTUALIZACJA] Policjanci z Rudy Śląskiej poszukują zaginionej 49-letniej Beaty Kubańskiej

  • Dodano: 2019-09-19 11:45, aktualizacja: 2019-09-19 14:32

Policjanci z Rudy Śląskiej poszukują zaginionej 49-letniej mieszkanki Mysłowic - Beaty Kubańskiej. W dniu 15 września samowolnie opuściła szpital w Rudzie Śląskiej, nie nawiązała kontaktu z rodziną, a jej miejsce pobytu nie jest znane. Osoby, które mają jakiekolwiek informacje o zaginionej, proszone są o kontakt telefoniczny z dyżurnym rudzkiej komendy.


AKTUALIZACJA:

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 49-letniej mieszkanki Mysłowic, która samowolnie opuściła rudzki szpital. Stróże prawa po nieco ponad dwóch godzinach od publikacji jej wizerunku w internecie, mieli już informacje gdzie aktualnie jest. Policja dziękuje za szybkie rozpowszechnienie jej wizerunku w mediach społecznościowych i pomoc w odnalezieniu.

Dzisiaj po dziesiątej rudzcy policjanci poinformowali za pomocą internetowego komunikatu o zaginięciu 49-letniej kobiety. Z relacji matki zaginionej wynikało, że kobieta 15 września samowolnie opuściła rudzki szpital, gdzie przebywała na leczeniu. Mieszkanka Mysłowic nie dała znaku życia, ani nie skontaktowała się z rodziną, która poszukiwała jej.

Policjanci sprawdzali adresy i miejsca gdzie mogła przebywać równolegle w Rudzie Śląskiej i Mysłowicach. Wystarczyło nieco ponad dwie godziny od publikacji zdjęcia Pani Beaty na policyjnych stronach internetowych, aby rozdzwoniły się telefony. Jeden z rozmówców wskazał, że aktualnie poszukiwana przez nas kobieta jedzie autobusem w Mysłowicach. Rudzki dyżurny skontaktował się z mysłowickimi policjantami, którzy zlokalizowali wskazany autobus, a w nim 49-latkę. Nie wiadomo jak długo trwały by poszukiwania, gdyby nie magia mediów społecznościowych i czujni internauci. Policja bardzo dziękuje za pomoc.


Rysopis zaginionej:

wzrost około 168 cm, sylwetka otyła, oczy niebieskie, ubytki w uzębieniu górnej szczęki. Tatuaż na plecach w okolicy lędźwiowej, na jednej z rąk blizna.

W momencie zaginięcia ubrana była w szare tenisówki, ciemne spodnie, bluzę białą w ciapki, niebieski polar z żółtymi wstawkami.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje o zaginionej Beacie Kubańskiej, proszone są o kontakt telefoniczny z dyżurnym rudzkiej komendy – tel. 32 2449255 lub numerem alarmowym 112.


Źródło: KMP Ruda Śląska

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również