Wiadomości z Rudy Śląskiej

[AKTUALIZACJA] Potrącenie na przejściu dla pieszych. Kobieta trafiła do szpitala!

 • Dodano: 2024-04-15 09:15, aktualizacja: 2024-04-16 10:09

Dziś rano doszło do potrącenia kobiety na przejściu dla pieszych, przy Straży Granicznej. Na miejscu pracują policjanci. Poszkodowana trafiła do szpitala.


Aktualizacja [12:00]

39-letnia kobieta została potrącona przez 28-letniego kierowcę peugeota. Sprawca w chwili wypadku był trzeźwy. Policjanci sprawdzali ślady hamowania pojazdu, w sprawie mężczyzny będzie prowadzone postępowanie.

Sam twierdzi, iż nie widział kobiety na przejściu dla pieszych.


Potrącenie kobiety w Rudzie Śląskiej

Dziś, 15 kwietnia w godzinach porannych na ul. Głównej doszło do potrącenia kobiety na przejściu dla pieszych, tuż przy Straży Granicznej w Rudzie Śląskiej.

Jak poinformował asp. szt. Arkadiusz Ciozak, Oficer Prasowy KMP Ruda Śląska, poszkodowana kobieta została zabrana do szpitala. Policjanci prowadzą działania na miejscu zdarzenia.

Więcej informacji podamy wkrótce!

Komentarze (11)    dodaj »

 • Ania Zabrze

  Widziałam to czekając na autobus, kierowca białego samochodu zatrzymał się na przejściu 50 metrów wcześniej na którym zatrzymała go pani ze znakiem STOP, po czym ledwo toczył się w kierunku kolejnego , pani natomiast bardzo nerwowo kręciła się między szkołą a jezdnią , gdy samochód praktycznie był już na przejściu postanowiła bez namysłu na nie wejść odbijając się od boku i szyby samochodu, jej ogromnym szczęściem było to że samochód chwilkę wcześniej stał, wydaje mi się że w innym wypadku nawet nie było by z niej co zbierać

 • Jo

  Dobrze,że helikopter nie lądował

 • Goldi

  Szkoda że nie napisali w artykule że kierowca jechał bez uprawnień więc nie miał prawa wsiadać za kierownicę.

 • Mariusz

  Dali pieszym prawa by wchodzili jak barany na pasy i to są efekty

 • Wili

  Urokliwe, na naszą miarę. Ale w sumie racja, kole straży granicznyj, kole szpitala, jak się kręci na Bielszowice, ałto pizło baba. Słodki przekaz

 • Mieszkanka

  A oni dalej stoją za gazownią czy przy starym sądzie. Super ta nasza policja dba o bezpieczeństwo. Tam już nie pierwsza taka sytuacja, obok jest szkoła i szpital z oddziałem pediatrycznym. Dlaczego nie stoją w takich miejscach? I dlaczego nie daje się mandatów pieszym wchodzącym pod koła, którzy nawet nie spojrzą się na drogę?

 • uczeń Rudolfa

  dwie szkoły, szpital pogotowia na sygnale 40 przez kilkaset metrów chyba musieli się umówić żeby zrobić wypadek albo nie przestrzegać prawa

 • Prymus

  Kolejny nieudacznik za kierownicą.

 • roki

  Władza zdjęła z niej obowiązek myślenia i zdała się tylko na drugiego człowieka w pojeździe i tak się to kończy !!!

 • Rudy

  Pytanie co zrobił kierowca czy za szybko jechał czy niewidzial . Bo piesze też tam wchodzą nagle jak barany wprost pod koła jak wszędzie.

 • Obserwator

  Widziałem to jak odprowadzałem małego do przedszkola.. Nie [...] takich głupot. Gościu zdecydowanie za szybko jechał.. Między jednymi pasami a drugim max jakieś 200 metrów za szybko jechal i nie chciał się zatrzymać..

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również