Wiadomości z Rudy Śląskiej

Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych w Chebziu. Poszkodowana trafiła do szpitala!

 • Dodano: 2024-04-02 12:45

Dziś rano doszło do potrącenia kobiety na przejściu dla pieszych przy rondzie w dzielnicy Chebzie. Poszkodowana kobieta została przewieziona do szpitala, sprawcy zatrzymano prawo jazdy.

Potrącenie kobiety w dzielnicy Chebzie

Dziś, 2 kwietnia ok. godziny 4:30 rudzka Policja otrzymała informację o zdarzeniu drogowym na ul. Niedurnego 125. Kierowca autobusu potrącił kobietę przechodzącą przez przejście dla pieszych, w obrębie ronda w dzielnicy Chebzie. Poszkodowana została przewieziona do szpitala.

- Kobieta doznała urazu nogi i głowy, przez co została przewieziona do szpitala. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi - poinformował asp. szt. Arkadiusz Ciozak, Oficer Prasowy KMP Ruda Śląska.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy sprawcy potrącenia. W jego sprawie będzie trwało postępowanie.

Policjanci apelują o ostrożność

Kiepskie warunki atmosferyczne sprawiają, że piesi są często niewidoczni, dlatego policjanci apelują do kierujących, aby ci zachowali szczególną ostrożność, zwłaszcza w godzinach wczesnoporannych i wieczornych, kiedy widoczność jest bardzo ograniczona. 

Komentarze (9)    dodaj »

 • BORA BORA

  Ciekawe czy ci nieudacznicy za kierownicą, idąc sobie w inne dni z rodzina na spacer, to ubierają się wszyscy w odblaski.

 • Artsyl

  Niestety ale to przejście jest niedoświetlone, źle widać pieszych, którzy nie mają nic odblaskowego.

 • ~¥

  [...] mać. A dlaczego policjanci nie apelują do pieszych aby patrzeli gdzie lezą zamiast się [...] pod autobus? Ten świat schodzi na psy gdzie gloryfikuje się ludzi słabych i chorych psychicznie oraz piętnuje tych normalnych.

 • Kierowca

  A apel dla pieszych by mieli odblaski i nieszli na oślep

 • INC

  Sam się ubierz w odblaski, byś widział sam siebie, jak durnie wyglądasz,

 • Grita

  A gdzie apel do pieszych żeby sie nie ładowali pod auta. W tym przypadku pod autobus. Pewnie autobus był niewidoczny dla pieszej.

 • Prymus

  Piesi niewidoczni, bo co są to duchy? jak ktoś jest ślepy to do okulisty.

 • Torcida

  Czemu Panie redaktorku nie napiszesz ze kobieta wtargnęła prosto pod autobus .za takie coś zatrzymują prawo jazdy kierowcy autobusu? Jak by gwałtownie zachamował to ludzie w autobusie doznali by obrażeń.zachecam do sprawdzenia sobie danej sytuacji na kamerze ze szkoły .

 • Xxx

  Mam pytanie. Widziales gdzies wideo tej sytuacji, ze takie bzdury piszesz?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również