Wiadomości z Rudy Śląskiej

Anna Dragon, nauczycielka z Rudy Śląskiej wystąpiła w serialu TVP "Uzdrowisko"

 • Dodano: 2020-10-28 10:45

Anna Dragon, nauczycielka z Rudy Śląskiej wystąpiła w serialu TVP "Uzdrowisko". Rudzianka wygrała konkurs zorganizowany przez twórców serialu. Nagrodą był gościnny występ w odcinku specjalnym.

Anna Dragon z zawodu jest nauczycielką. Ukończyła także studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Jak sama mówi, od czasów studenckich pasjonowało ją aktorstwo.

- Od czasów studenckich pasjonowało mnie aktorstwo. Marzyłam o zagraniu w serialu lub filmie, ale moje życie potoczyło się w innym kierunku. Myślę, że teraz dojrzałam do tego, by zawalczyć o swoje marzenia! Nie boję się nowych wyzwań i wiem, że mogę w życiu coś jeszcze osiągnąć, spróbować sprawdzić się w czymś zupełnie nowym. W castingu wzięłam udział pod wpływem impulsu. Rano usłyszałam reklamę w telewizji i pomyślałam - teraz albo nigdy! Wzięłam telefon i nagrałam krótki filmik bez jakiegokolwiek przygotowania! Zupełnie naturalnie! - mówiła Anna Dragon.

I udało się! Rudzianka przekonała jury swoją naturalną postawą i wrodzonym talentem do występowania przed kamerą. Pani Ania w serialu "Uzdrowisko" zagra życzliwą kuracjuszkę Anię. Wystąpi w scenach z Małgorzatą Sadowską i Jarosławem Witaszczykiem. Odcinek ze zwyciężczynią castingu będziecie mogli obejrzeć 20 listopada o godz. 19.00 na antenie TVP 2.

"Uzdrowisko" to serial z gatunku docu-reality, którego fabuła rozgrywa się w ośrodku uzdrowiskowym. Jego bohaterami są członkowie stałego personelu medycznego i administracyjnego sanatorium. Ich perypetie splatają się z historiami pensjonariuszy ośrodka. Każdy odcinek to odrębna historia pacjenta sanatorium.

Zobacz także

Komentarze (15)    dodaj komentarz »

 • Ola

  Ha! A ja już rozumiem dlaczego pod artykułami są ZAWSZE takie okropne i hejtujące komentarze :)Rudzianie to cudowni ludzie tylko coś tu ten portal nie działa. Napisałam dziś pozytywny komentarz, który nie został opublikowany.. hmm.. czy ktoś próbuje nas Rudzian pokazać tylko jako żmije syczące?

 • Monika G

  Fantastyczne! Na pewno obejrzę ze względu na to, że zagra tam ktoś pełen pasji spełniającą swoje marzenia

 • Ola

  Gratuluję Pani Aniu! Ci którzy tak bardzo żyją polityką nie mają zbyt wielkich szans na bycie szczęśliwymi :)))Swoją drogą popieram strajk. Bez nienawiści.

 • Cepelia

  Tvp średnio.

 • Kieres

  Występ w TVPis? Myślę, że koleżanki ze szkoły, w której uczy są zażenowane bo to raczej powód do wstydu.

 • Dżoana

  Jak to jest mało ważne .

 • Ryszard z klanu

  Spoko, ale kogo to obchodzi.

 • n4u

  Jak to powiedział Wójcik z Ani mru mru, wolałbym rowy kopać niż dostać kasę za występ w tvp ;)

 • Mamamuminka

  No jest się czym chwalić. Dramat

 • Natalia i Łukasz

  Gratulacje. Najlepsza Pani z przedszkola.

 • An-ka

  Pani gratuluję, że wygrała. Spełnia swoje marzenia i to jest piękne. Jednakże z drugiej strony uczestniczyć w czymś z TVP - trochę wstyd.

 • Karl

  No proszę, uczyć pewnie nie daje rady bo zagrożenie itp., ale biegać po planie filmowym z setkami ludzi to już jak najbardziej...

 • Tak

  niezły frustrat zyciowy z Ciebie

 • Leo

  Trauma skrzywdzonego ucznia czy hobby "dowalania" nauczycielom, ale też lekarzom? Znowu w swoim żywiole. Wyluzuj, napij się melisy i idź na spacer. PRZEWIETRZ SWOJĄ GŁOWĘ!!! Ewentualnie porada u psychologa.

 • R.

  Oooo , jest i Karl, niezawodny Karl ze swoim urazem do nauczycielek:) Chłopie, Ty to naprawdę musiałeś być poturbowany przez te okropne nie dość, że baby (które, jak to subtelnie ująłeś w innym swoim komentarzu do innego wątku, "drą ryja"), to jeszcze nauczycielki.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.