RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet z Grizzly Martial Arts

  • Dodano: 2021-09-07 13:00

W ostatnią sobotę września rudzka drużyna sportowa Grizzly Martial Arts organizuje bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet. Aby wziąć w nim udział, konieczne jest wcześniejsze zapisanie się.

W sobotę 25 września o godzinie 13:30 odbędzie się bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet. Przeprowadzi go Daniel Obrzut – zawodnik MMA, purpurowy pas BJJ oraz trener boksu, MMA i BJJ.

Samoobrona dla kobiet w Rudzie Śląskiej

Bezpłatny kurs samoobrony odbędzie się w akademii sportów walki Grizzly Martial Arts w Rudzie Śląskiej, przy ulicy Różyckiego 30. Kurs będzie składał się z dwóch bloków i potrwa około 3 godziny, a każda uczestniczka dostanie dyplom ukończenia. Osoby chętne powinny zapisać się poprzez adres e-mail dymeksxa@gmail.com lub w wiadomości prywatnej na Facebooku Grizzly Martial Arts Ruda Śląska

Grizzly Martial Arts to powstała w 2019 roku akademia sportów walki w Rudzie Śląskiej. Gównie specjalizująca się w brazylijskim Jiu Jitsu dla dzieci i dorosłych, MMA, boksie i zapasach. 

Następna informacja

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj »

  • boluś

    Może jakiś Kurs Samoobromy dlo Facetów przed BABSKĄ Samoobroną ? Tela tych kursów dlo Bab a Te coroz barzij napastliwe co poleku strach na ulice wyłazić !

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.