Wiadomości z Rudy Śląskiej

Biuro Rachunkowe Payroll Power działa w Rudzie Śląskiej już od 11 lat

  • Dodano: 2022-11-07 12:30, aktualizacja: 2024-03-19 10:45

O działającym od 11 lat w Rudzie Śląskiej Biurze Rachunkowym Payroll Power rozmawialiśmy z prezesem zarządu, Anną Bielińską-Piechota. Dowiedzieliśmy się między innymi, jaki zakres usług oferują klientom, czy młodzi przedsiębiorcy mogą liczyć na ich wsparcie oraz jaki wpływ na ich działalność miało wprowadzenie Polskiego Ładu.

Jakie były początki istnienia Biura Rachunkowego Payroll Power?

Biuro Rachunkowe Payroll Power powstało w listopadzie 2011 roku, jako jednoosobowa działalność gospodarcza. W maju 2013 roku działalność została przekształcona w spółkę cywilną. W 2019 roku spółka została przekształcona w spółkę z o.o.

Dla kogo skierowana jest oferta biura rachunkowego? Są to duże przedsiębiorstwa, a może osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą?

Oferta biura rachunkowego skierowana jest do wszystkich firm, zarówno dużych, jak i małych.

Jakie usługi świadczy Biuro Rachunkowe Payroll Power?

Świadczymy usługi księgowe, kadrowo-płacowe.

Czy osoby, które dopiero chcą założyć własną działalność, mogą liczyć na pomoc w przejściu tego procesu?

Jeśli ktokolwiek potrzebuje pomocy przy wyborze formy opodatkowania bądź przy zakładaniu firmy (działalność gospodarcza, spółka z o.o.) zawsze służymy pomocą.

Na co powinno się zwrócić uwagę przy wyborze biura rachunkowego?

Przy wyborze biura rachunkowego należy zwrócić uwagę na to czy biuro składa się z więcej niż jednej osoby, warto zapoznać się z opiniami klientów, odbyć rozmowę osobistą z właścicielem.

Jakimi sukcesami może pochwalić się Biuro Rachunkowe Payroll Power?

Nasze biuro przez te lata zdobyło zaufanie ponad 200 podmiotów gospodarczych, z jednej osoby przekształciło się w firmę składającą się z kilkorga specjalistów zarówno w branży księgowej, jak i kadrowo-płacowej.

Czy "Nowy Ład" był dużym wyzwaniem? 

Nowy Ład dzięki odbytym szkoleniom nie był dla nas tak wielkim wyzwaniem jak by to wyglądało. W dalszym ciągu odbywamy regularne szkolenia i planujemy kolejne. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również