Wiadomości z Rudy Śląskiej

Bykowina: Prezydent Miasta Ruda Śląska kończy cykl spotkań z mieszkańcami

 • Dodano: 2024-03-21 07:45, aktualizacja: 2024-03-21 08:29

Prezydent Miasta Ruda Śląska, Michał Pierończyk, zakończył cykl 10 spotkań z mieszkańcami, zgłaszającymi około 200 różnych spraw. Spotkanie w dzielnicy Bykowina zakończyło serię, skupiając się na problemach z remontem chodników, dróg dojazdowych do garaży, przycince drzew oraz braku miejsc parkingowych.

Spotkanie z mieszkańcami w dzielnicy Bykowina

Podczas ostatniego spotkania z mieszkańcami w dzielnicy Bykowina, prezydent Miasta Ruda Śląska, Michał Pierończyk, wysłuchał ich obaw i postulatów dotyczących infrastruktury miejskiej. Jednym z głównych problemów poruszanych przez uczestników było pogorszenie stanu chodników i dróg dojazdowych do garaży, co stanowi utrudnienie dla lokalnej społeczności. Ponadto, mieszkańcy wyrazili niezadowolenie z niedostatecznej liczby miejsc parkingowych, co wpływa na komfort życia w dzielnicy. Kwestia przycinki drzew także budziła emocje, ze względu na bezpieczeństwo mieszkańców oraz estetykę otoczenia.

Zgromadzone sprawy zostaną uwzględnione przez administrację miejską podczas planowania działań na najbliższe miesiące, co stanowi krok w kierunku rozwiązania problemów zgłoszonych przez mieszkańców Rudy Śląskiej.

Bykowina: Prezydent Miasta Ruda Śląska kończy cykl spotkań z mieszkańcami / fot. UM Ruda Śląska

Komentarze (4)    dodaj »

 • lora

  Michał Nic nie mogę/ Nic nie umiem Pierończyk

 • Monika

  A dlaczego można było tylko 2 pytania zadawać?

 • Marek

  Do polityki garną się ludzie, którzy nic nie osiągnęli, a więc nieudacznicy i darmozjady. Polityka to dla nich deska ratunku, mogą godnie żyć nie dając w zamian nic.

 • ORT

  Najlepsze jest to, że na każdych takich spotkaniach jest cała masa ludzi starszych, młodzież ma na to wy....ne.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również