Wiadomości z Rudy Śląskiej

Do 23 stycznia część atrakcji Aquadromu będzie wyłączona z użytkowania

 • Dodano: 2022-01-10 13:45, aktualizacja: 2022-01-11 18:27

Od 10 do 23 stycznia część atrakcji Aquadromu będzie wyłączona z użytkowania. W tym terminie obniżone zostaną ceny biletów do Strefy Rekreacji i Sportu o 30%.

- Szanowni Klienci, w dniach od 10 do 23 stycznia 2022 roku atrakcje: Mokry Bąbel, rwąca rzeka oraz sztuczna fala będą nieczynne z podwodu prac konserwacyjnych - informują przedstawiciele aquaparku.

Jak informują przedstawiciele rudzkiego parku wodnego, w tym terminie wprowadzono rabat 30% na bilety do Strefy Rekreacji i Sportu. 

- Przeprawszamy za utrudnienia i zachęcamy do skorzystania z rabatu oraz pozostałych atrakcji naszego parku wodnego - czytamy na stronie Aquadromu.

Zobacz także

Komentarze (5)    dodaj »

 • Benedykt Syguda

  Gdzie są obrońcy wolnego rynku? Nierentowne kopalnie zamknąć, a trwale nierentowny "pomnik Otylii" wystawiony przez pana Stanię kosztem każdego podatnika w r-śl - co z nim zrobić?

 • Achim

  A to je prowda ze jak sie nasiko do wody to zafarbuje ? Prosze o info bo nie wiem czy mozna sikac czy nie. Probowal juz ktos w Akwadromie?

 • Lelek

  Ja Achim to je prowda

 • boluś

  AkwaWtopa' tonij by boło wyburzyć niż to utrzymywać! I kcieli wydać na to ponad 300baniek i dopłacać do strat prywatnymu operatorowi.

 • fafik

  Ważne że zarząd, rada nadzorcza i dział marketingu mają wypłaty na czas. ;)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.