Wiadomości z Rudy Śląskiej

Do 23 stycznia część atrakcji Aquadromu będzie wyłączona z użytkowania

 • Dodano: 2022-01-10 13:45, aktualizacja: 2022-01-11 18:27

Od 10 do 23 stycznia część atrakcji Aquadromu będzie wyłączona z użytkowania. W tym terminie obniżone zostaną ceny biletów do Strefy Rekreacji i Sportu o 30%.

- Szanowni Klienci, w dniach od 10 do 23 stycznia 2022 roku atrakcje: Mokry Bąbel, rwąca rzeka oraz sztuczna fala będą nieczynne z podwodu prac konserwacyjnych - informują przedstawiciele aquaparku.

Jak informują przedstawiciele rudzkiego parku wodnego, w tym terminie wprowadzono rabat 30% na bilety do Strefy Rekreacji i Sportu. 

- Przeprawszamy za utrudnienia i zachęcamy do skorzystania z rabatu oraz pozostałych atrakcji naszego parku wodnego - czytamy na stronie Aquadromu.

Komentarze (5)    dodaj »

 • Benedykt Syguda

  Gdzie są obrońcy wolnego rynku? Nierentowne kopalnie zamknąć, a trwale nierentowny "pomnik Otylii" wystawiony przez pana Stanię kosztem każdego podatnika w r-śl - co z nim zrobić?

 • Achim

  A to je prowda ze jak sie nasiko do wody to zafarbuje ? Prosze o info bo nie wiem czy mozna sikac czy nie. Probowal juz ktos w Akwadromie?

 • Lelek

  Ja Achim to je prowda

 • boluś

  AkwaWtopa' tonij by boło wyburzyć niż to utrzymywać! I kcieli wydać na to ponad 300baniek i dopłacać do strat prywatnymu operatorowi.

 • fafik

  Ważne że zarząd, rada nadzorcza i dział marketingu mają wypłaty na czas. ;)

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również