Wiadomości z Rudy Śląskiej

Dorota Tobiszowska wiceprzewodniczącą senackiego Zespołu ds. Rozwoju Województwa Śląskiego

 • Dodano: 2020-01-21 08:30, aktualizacja: 2020-01-21 09:21

17 stycznia 2020 roku zakończyło się trzecie posiedzenie Senatu. Senatorowie wybrali m.in. przedstawicieli Zespołu ds. Rozwoju Województwa Śląskiego. 


Zespół tworzy silna reprezentacja pań ze Śląska. Na jego czele stanęła Halina Bieda, a wiceprzewodniczącymi zostały: Dorota Tobiszowska z Rudy Śląskiej, Agnieszka Gorgoń-Komor z Bielska-Białej, Beata Małecka-Libera z Dąbrowy Górniczej.

Tego samego dnia Dorota Tobiszowska została wybrana też na wiceprzewodniczącą w Parlamentarnym Zespole Kultury, tradycji i dziedzictwa małych ojczyzn.

Zobacz także

Komentarze (9)    dodaj komentarz »

 • lrwz

  Czytam komentarze i nie wierzę... Skąd taka zmiana frontu u Was? Przecież miało być tak pięknie, a nagle okazało się, że jest jeszcze gorzej?

 • boluś

  TO SIE NAZYWO ROZWIJANIE PRZEZ ZWIJANIE. INKSZO RZECZ DOROTKA KOLEKCJONUJE KOLEJNE KORYTKA CYLI SIE ROZWIJO INO CZY W DOBRYM KIERUNKU?

 • boluś

  TO SIE NAZYWO ROZWIJANIE PRZEZ ZWIJANIE. INKSZO RZECZ DOROTKA KOLEKCJONUJE KOLEJNE KORYTKA CYLI SIE ROZWIJO INO CZY W DOBRYM KIERUNKU?

 • Gizd

  W ramach rozwoju województwa, zarybi bajoro na Bykowinie, w sprawie którego na spotkaniach, z mieszkańcami miasta, którzy wybrali ją do rady miasta, zeprezentowała... PGG KWK Ruda. Choć może teraz już tego nie pamięta? Swój sukces wyborczy Pani Senator zawdzięcza głównie wystartowaniu w wyborach do Senatu, panów Kostempskiego i Swaczyny...

 • ehh

  Hehe, rozwój poprzez obcinanie należnych dotacji dla miast :) Byle na kiełbasę wyborczą było. Czy blondyna zadba by nasze miasta dostały w końcu pieniądze jakie im się należą z budżetu ? Czy "rozwój' będzie tylko na papierze ? Na razie wszystkie miasta się zwijają bo rząd PiS przerzucił wydatki a kasy nie dał.

 • Zybald

  No to sie terozki bydymy rozwijać - już strach się bać !

 • the truth

  Ona by nawet nie byłą w stanie rozwinąć dywanu. Słodki Jezu widzisz a nie grzmisz

 • jo..

  Dostali się do koryta i nas olewajom teroz.

 • Mimi

  Gratuluję zajechania kopalni pokój! Pierwszy sukces ma już na koncie, jest na czym budować

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.