Wiadomości z Rudy Śląskiej

Dwie kolizje o poranku. Zjazd z autostrady A4 był zablokowany

 • Dodano: 2023-09-21 10:00

Za nami ciężki poranek na drogach w Rudzie Śląskiej. Z samego rana doszło do dwóch zdarzeń drogowych, w których udział wzięło łącznie pięć pojazdów. Zablokowany był zjazd z autostrady A4.

Zdarzenia na rudzkich drogach

W czwartek 21 września sytuacja na drogach w Rudzie Śląskiej była dość napięta. Z samego rana doszło w naszym mieście do dwóch zdarzeń drogowych. Na szczęście były to niegroźne kolizje i nikt nie został poszkodowany. 

Do pierwszego zdarzenia doszło po godzinie 6:00 na ul. 1 Maja 7. Zderzyły się tam trzy pojazdy. Jak się okazało, powodem kolizji było niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami, a sprawca zdarzenia został ukarany mandatem. 

Kolejne zdarzenie miało miejsce niedługo później. Przed godziną 7:00 na drodze zjazdowej z autostrady A4 w kierunku ul. 1 Maja tuż przed światłami na wiadukcie doszło do zderzenia busa renault z samochodem osobowym audi.

– W pojazdach znajdowały się tylko osoby kierujące. Żadna z nich nie uskarżała się na żadne dolegliwości. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Na miejsce przybyła policja, a strażacy zajęli się sorbcją i naturalizacją rozlanych płynów eksploatacyjnych z jezdni – poinformował st. kpt. mgr inż. Maciej Małczak, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Straży Pożarnej w Rudzie Ślaskiej.

Działania na miejscu zdarzenia trwały do godziny 8:00. Na czas ich prowadzenia występowały utrudnienia w ruchu drogowym.

Komentarze (4)    dodaj »

 • Kolo

  Zrobic mandat 5k za jazde na zderzaku na autostradzie i będzie spokój.

 • Kpina + ironia / szydera

  Naturalizacja płynów? Chyba neutralizacja...

 • Bolo

  Naturalizacja do w "Seksmisji" byba

 • Sysiek

  Zwracasz komuś uwagę na pisownię, a sam poprawnego zdania nie potrafisz napisać.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również