Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Groził byłej dziewczynie i jej bliskim. 32-latek usłyszał zarzuty i trafił do aresztu

 • Dodano: 2020-01-28 06:30, aktualizacja: 2020-01-28 06:46

Groźby karalne, bezprawne rozpowszechnianie wizerunku i zniszczenie mienia to zarzuty, jakie usłyszał 32-letni rudzianin, którego na gorącym uczynku zatrzymali stróże prawa.

Sprawca wielokrotnie nachodził i groził pozbawieniem życia 19-letniej byłej dziewczynie, jej chłopakowi i bliskim.

W ten sposób zapewnił sobie izolację, a pokrzywdzonym spokój

Decyzją rudzkiego sądu najbliższe kilka miesięcy spędzi w areszcie 32-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej. Mężczyzna wielokrotnie nachodził w miejscu zamieszkania i pracy 19-latkę grożąc jej pozbawieniem życia, jeżeli kobieta nie wróci do niego. Groźby padały również w stronę jej obecnego chłopaka, kolegi z pracy, który stanął w jej obronie. Zastraszona kobieta postanowiła złożyć zawiadomienie na Policji. 32-latek został zaskoczony, gdy kolejny raz zjawił się w jej miejscu pracy grożąc nożem. Zatrzymany już wcześniej odbywał kilkuletni wyrok więzienia, teraz jako recydywista usłyszał 6 zarzutów gróźb karalnych, bezprawnego rozpowszechniania wizerunku i zniszczenia mienia. Jego dalszym losem zajmie się prokurator i sąd. Grozi mu kara 5 lat więzienia powiększona o połowę ze względów recydywy.

Następna informacja

Komentarze (11)    dodaj komentarz »

 • RCh

  Bioły to zaś Ty

 • przeszłość z.k.

  Szkoda dziewczyny ale każdy popełnia błędy. Jej wiek nie ma tu znaczenia bo nawet ,,wiekowe" panny tkwią w toksycznych związkach.

 • musk

  Można popełnić błąd... ortograficzny. Wiązanie się z przestępcą nie jest błędem a zwyczajną głupotą. Z toksycznych związków wychodzi się z pomocą rodziny, znajomych czy odpowiednich instytucji. Każdy jest kowalem własnego losu.

 • kalina

  i co z tego że starszy czy to jest problem ?, a to ze już kiblował hm - każdy powinien dostać szansę ( przynajmniej tak powinno być ) . Wszyscy jestescie tacy mądrzy to wytłumaczcie mi dlaczego bita kobieta nie odchodzi od swojego oprawcy tylko przy nim tkwi mądrale .

 • Bladius

  bo sie boi, jest uzależniona finansowo, materialnie. Jest zastraszana itp

 • Ziga z Wirku

  Kalina poczytaj troche literatury fachowej, co to jest np. Syndrom Sztokholmski a potem dopiero pisz na forach.

 • olo

  32-letni recydywista to idealny partner dla 19-latki? Gratuluję podejścia do życia.

 • kobuz

  Łobuz kocha najbardziej. Kobiety, kochajcie łobuzów! Tak na prawdę to niezłe siano trzeba mieć w głowie żeby zdawać się ze starszym o 13 lat recydywistą. Założę się, że nowy kolega jej nie wystarczy, ta sama praca więc zna jego zarobki i potencjał. Kobiety dążą do hipergamii, więc zapewne wróci do swojego 32 letniego nożownika... I oboje będą śmiać się serdecznie z kolegi z pracy, białorycerza :-)

 • kalina

  tego nie wiesz jak będzie , nie znasz też motywu dlaczego ta dziewczyna związała się z tym człowiekiem . Dla nas takie związki sa chore ale nie wiesz jak odbierała to ta dziewczyna .

 • czestmir

  Standardowe tłumaczenie "lasek z IQ kotleta schabowego": "nie znasz motywu, nie wiesz jak odbierała to ta dziewczyna". Śmiech na sali, recydywista, 13 lat starszy, pewnie wcześniej miał problemy z agresją, nachodzi z nożem w miejscu pracy... Nooo, ale nie wiesz Ty @*^$^*$@#@# samcu co ona czuła, hahahahhaaha. Jeżeli ktoś nie potrafi wywnioskować, że 2+2=4 to powinien wiązać jedynie sznurówki.

 • As

  Nic dodać nic ująć!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.