Wiadomości z Rudy Śląskiej

Kolejny areszt za znęcanie się! 37-latek nachodził i groził swojej konkubinie i jej matce

  • Dodano: 2023-10-09 13:45, aktualizacja: 2023-10-09 15:02

W miniony piątek do policyjnej celi trafił kolejny domowy oprawca. Mężczyzna złamał prokuratorski zakaz zbliżania się i nachodził swoją konkubinę i jej matkę oraz groził, że je zabije.

Sprawca przemocy domowej trafił do aresztu

W piątek 6 października policjanci zatrzymali w Orzegowie 37-latka, który nachodził i groził śmiercią swojej konkubinie i jej matce. Mężczyzna już wcześniej otrzymał prokuratorski zakaz zbliżania się do obu kobiet, nakaz opuszczenia mieszkania oraz usłyszał zarzuty za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad obiema kobietami. 37-latek opuścił mieszkanie, jednak ostatnio znów zaczął nachodzić kobiety, czym złamał zakaz zbliżania się.

- W piątek w Orzegowie dzielnicowy dostał informację od tej kobiety i razem z policjantami z patrolówki zatrzymali go na gorącym uczynku, czyli jak dobijał się do mieszkania łamiąc prokuratorski zakaz zbliżania się - powiedział asp. szt. Arkadiusz Ciozak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rudzie Śląskiej.

W związku ze złamaniem prokuratorskiego zakazu śledczy i prokurator skierowali wniosek do sądu. W niedzielę mężczyzna trafił tymczasowo do aresztu. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również