Wiadomości z Rudy Śląskiej

Koronawirus - informacje Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia

  • Dodano: 2020-02-28 06:15, aktualizacja: 2020-02-28 06:21

W związku z sytuacją epidemiologiczną spowodowaną rosnącą liczbą przypadków koronawirusa SARS-CoV-2 w Europie, Główny Inspektorat Sanitarny pod adresem https://gis.gov.pl/ publikuje informacje dotyczące liczby przypadków oraz miejsc występowania wirusa, a przede wszystkim sposobów profilaktyki.

Na stronie można znaleźć również informacje dla osób powracających z regionów występowania koronawirusa SARS-CoV-2.

Informacje na temat koronawirusa SARS-CoV-2 zamieściło również Ministerstwo Zdrowia pod adresem https://www.gov.pl/static/code/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie.html

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • daro

    Ci którzy na własne ryzyko wyjeżdżają teraz do Włoch na urlopy w rejony najbardziej zagrożone powinni z własnej kasy opłacać przy powrocie wszelakie badanie i to obowiązkowe, a jak nie to zakaz powrotu do kraju aż do opanowania sytuacji. Tak to jakiś Janusz z Grażyną lecą na narty i gdzieś mają czy po powrocie nie zarażą innych. Korona wirus już w Polsce jest, tylko pewnie albo chorujący nie wiedzą, że są już chorzy, albo odpowiednie instytucje nie chcą robić rozgłosu.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.