Wiadomości z Rudy Śląskiej

Kradli kołpaki z samochodu w Halembie. Zareagował świadek

 • Dodano: 2020-03-26 08:15, aktualizacja: 2020-03-26 06:22

Trzech młodych mężczyzn z Katowic kradło kołpaki z samochodu w rudzkiej Halembie, nie wiedząc, że są obserwowani przez jednego z mieszkańców bloku. Niczego nieświadomi złodzieje zostali zatrzymani przez policjantów kilka minut później.

Mieszkańcy Katowic odpowiedzą teraz przed sądem za kradzież


Mundurowi z halembskiego komisariatu otrzymali informację, że trzech mężczyzn tuż przed świtem kradnie kołpaki. Złodzieje zainteresowali się stojącym na osiedlowym parkingu oplem, ale nie wiedzieli, że są obserwowani przez mieszkańca bloku z na przeciwka. Ten przekazał policjantom jakim samochodem dysponują przestępcy. Mundurowi zatrzymali ich gdy chcieli opuścić osiedle. Cała trójka to mieszkańcy Katowic. Dwaj 19-latkowie i 16-latek znani są katowickim policjantom. W trakcie kontroli okazało się, że kierowca nie ma uprawnień do prowadzenia samochodu, ani żadnych dokumentów pojazdu. Ich opel został odholowany na policyjny parking, a dwaj 19-latkowie trafili do aresztu. Nieletni przestępca po wykonaniu niezbędnych czynności został przekazany ojcu. W tym miejscu kolejny raz dziękujemy osobom, które widząc przestępstwo decydują się powiadomić policjantów. Takim zachowaniem dbamy o bezpieczeństwo w naszym otoczeniu.

Komentarze (6)    dodaj komentarz »

 • observer

  Gratulacje za czujność

 • Właścicielka

  Ślicznie dziękujemy Panu za szybką reakcję i pomoc, kołpaki już odzyskane, mam nadzieję, że złodzieje zostaną odpowiednio ukarani, jeszcze raz bardzo dziękuję.

 • Polak potrafi

  Roznoszą zaraza dowalić im 30 000 zł kary.

 • XXX

  Debile kołpaki kraść

 • Ira

  Chcieli otworzyć sklep z kołpakami.

 • PQ

  Na bykowinie notorycznie kradną, nawet jak się kołpaki przypnie to i tak je wezmą. A oryginały wcale nie są takie tanie. Na parkingu co 2 samochód z kołpakami z biedronki jeździ...

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.