Wiadomości z Rudy Śląskiej

Kradli kołpaki z samochodu w Halembie. Zareagował świadek

 • Dodano: 2020-03-26 08:15, aktualizacja: 2020-03-26 06:22

Trzech młodych mężczyzn z Katowic kradło kołpaki z samochodu w rudzkiej Halembie, nie wiedząc, że są obserwowani przez jednego z mieszkańców bloku. Niczego nieświadomi złodzieje zostali zatrzymani przez policjantów kilka minut później.

Mieszkańcy Katowic odpowiedzą teraz przed sądem za kradzież


Mundurowi z halembskiego komisariatu otrzymali informację, że trzech mężczyzn tuż przed świtem kradnie kołpaki. Złodzieje zainteresowali się stojącym na osiedlowym parkingu oplem, ale nie wiedzieli, że są obserwowani przez mieszkańca bloku z na przeciwka. Ten przekazał policjantom jakim samochodem dysponują przestępcy. Mundurowi zatrzymali ich gdy chcieli opuścić osiedle. Cała trójka to mieszkańcy Katowic. Dwaj 19-latkowie i 16-latek znani są katowickim policjantom. W trakcie kontroli okazało się, że kierowca nie ma uprawnień do prowadzenia samochodu, ani żadnych dokumentów pojazdu. Ich opel został odholowany na policyjny parking, a dwaj 19-latkowie trafili do aresztu. Nieletni przestępca po wykonaniu niezbędnych czynności został przekazany ojcu. W tym miejscu kolejny raz dziękujemy osobom, które widząc przestępstwo decydują się powiadomić policjantów. Takim zachowaniem dbamy o bezpieczeństwo w naszym otoczeniu.

Komentarze (6)    dodaj komentarz »

 • observer

  Gratulacje za czujność

 • Właścicielka

  Ślicznie dziękujemy Panu za szybką reakcję i pomoc, kołpaki już odzyskane, mam nadzieję, że złodzieje zostaną odpowiednio ukarani, jeszcze raz bardzo dziękuję.

 • Polak potrafi

  Roznoszą zaraza dowalić im 30 000 zł kary.

 • XXX

  Debile kołpaki kraść

 • Ira

  Chcieli otworzyć sklep z kołpakami.

 • PQ

  Na bykowinie notorycznie kradną, nawet jak się kołpaki przypnie to i tak je wezmą. A oryginały wcale nie są takie tanie. Na parkingu co 2 samochód z kołpakami z biedronki jeździ...

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.