Wiadomości z Rudy Śląskiej

Letnie warsztaty artystyczne dla dzieci. Co w programie?

  • Dodano: 2021-07-06 08:30, aktualizacja: 2021-07-06 09:06

Od 16 do 20 sierpnia 2021 (poniedziałek-piątek) w godz. 9.00-15.00, MCK Ruda Śląska zaprasza na letnie warsztaty artystyczne dla dzieci w wieku szkolnym 6-14 lat - Inspiracje na wakacje.

Inspiracje na wakacje - program:

  • warsztaty musicalowe
  • i eksperymenty z "Doświadczalnią".

Cena za udział w zajęciach: 220 zł/os
Liczba uczestników w grupie: 15 osób
Zapisy na warsztaty pod nr tel.: 32 248 62 40

Karta Zgłoszenia - do pobrania:  plik DOC  /  plik PDF 


Warsztaty musicalowe - połączenie elementów zajęć aktorskich, wokalnych i tanecznych. Grupowe zajęcia artystyczne polegające na rozwijaniu zdolności scenicznych, które później mogą przydać się również w innych dziedzinach życia. Elementy emisji głosu, impostacji, kształcenia słuchu, obycia ze sceną i ruchem scenicznym, a także podstawy tańca - to wszystko zostanie w przystępny sposób przekazane na tygodniowych warsztatach w Miejskim Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej. Sposób prowadzenia zajęć w oparciu o realizację mini spektaklu.


Eksperymenty z "Doświadczalnią" - kolorowy tydzień przystępnej nauki! Podczas zajęć postaramy się przybliżyć zagadnienia z dziedzin nauk ścisłych i przyrodniczych w bardzo ciekawy i przystępny dla dzieci sposób. Wykonamy ekperymenty, przeprowadzimy badania oraz wpadniemy w wir doświadczeń. Nie zabraknie atrakcji, nie będzie czasu na nudę.

W ramach zajęć każdego dnia zrealizowany zostanie pokaz ekperymentów, warsztaty, gdzie dzieci pracują w grupach oraz inną dodatkową atrakcję, np. modelowanie baloników, zamykanie w wielkiej bańce mydlanej. Na zajęciach dzieci wykonają także przyrządy, które potem zabiora do domu. 


Ponadto MCK zaprasza na:

Od 16 do 20 sierpnia 2021 /poniedziałek-piątek/ godz. 10.00-14.00 - Inspiracje na wakacje - "RoboKids" - Laboratorium Kreatywności i Robotyka dla dzieci w wieku szkolnym 6-14 lat 

Letnie warsztaty artystyczne dla dzieci. Co w programie?

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.