Wiadomości z Rudy Śląskiej

Na ulicy 1 Maja doszło do kolizji. Występują spore utrudnienia w ruchu

 • Dodano: 2020-09-09 15:30, aktualizacja: 2020-09-14 12:15

Uwaga kierowcy! Na ulicy 1 Maja na wysokości autostrady A4 występują spore utrudnienia w ruchu. Doszło tam do kolizji dwóch samochodów osobowych.

Na ulicy 1 Maja na wiadukcie nad autostradą A4 doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Kierowcy poruszali się w kierunku Wirku. Na razie nie są znane dokładne przyczyny tego zdarzenia. W wyniku zderzenia samochodów jedna osoba została zabrana do szpitala. Jak mówi rzecznik rudzkiej policji, osoba ta nie została poważnie ranna.

Jeden pas jezdni jest zablokowany. Występują spore utrudnienia w ruchu. Na miejscu są już funkcjonariusze policji, którzy ustalają dokładny przebieg zdarzenia.

Zobacz także

Komentarze (4)    dodaj komentarz »

 • Jola

  Oczywiście w Rudzie Śląskiej jazda na suwak to abstrakcja

 • SL

  Szczególnie jak zamiejscowi cwaniacy objeżdżają kolejkę i wcinają się na początku bo przecież jest obowiązek jazdy na suwak... a kultura nie jest zapisana w przepisach...

 • n4u

  suwak obowiązuje tylko i wyłącznie w sytuacji zatoru (korka), a przepuścić trzeba tylko i wyłącznie samochód na pasie kończącym się. Cwaniak na pasie do skrętu, gdy pas kończy się za x metrów, czy w sytuacji gdy zatoru nie ma jazda na suwak nie obowiązuje.

 • Jola

  W tej sytuacji z dwóch pasów można jechać na wprost

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.