Wiadomości z Rudy Śląskiej

Naćpany 42-latek pędził ulicami Rudy Śląskiej

  • Dodano: 2021-05-18 08:15, aktualizacja: 2021-05-18 09:07

Rudzcy policjanci zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który kierując oplem przekroczył prędkość na głównej ulicy miasta, był również wpływem narkotyków. Podczas przeszukania samochodu, którym poruszał się zatrzymany, mundurowi znaleźli amfetaminę. Mieszkaniec Rudy Śląskiej został zatrzymany jako podejrzewany o popełnienie jednocześnie dwóch przestępstw.

Za szybko, po narkotykach i z narkotykami

Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych z drogówki podczas kontroli prędkości przeprowadzonej minionej nocy na ulicy 1 Maja. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości nie wykazało, aby kierowca samochodu był pod wpływem alkoholu. Policjanci nałożyli na niego mandat za zbyt szybką jazdę, jednak w trakcie rozmowy zaniepokoiło ich jego coraz bardziej nerwowe zachowanie. W trakcie przeszukania 42-letniego mężczyzny oraz jego samochodu, znaleźli etui z narkotykami. Wówczas policjanci przeprowadzili kierowcy jeszcze jedno badanie, tym razem na zawartość narkotyków w organizmie.

Tym razem tester wykazał wynik pozytywny. Kierowca już w trakcie zatrzymania przyznał się do zażycia przed rozpoczęciem jazdy narkotyku. Samochód został odholowany na parking strzeżony, a zatrzymany do policyjnego aresztu. Mieszkańcowi Rudy Śląskiej w za oba przestępstwa może grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności i utrata prawa jazdy.

Zobacz także

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • z G-2

    pewnie na szychta jechał

  • Mike

    Kryzys wieku średniego, jechał corsą a chciał się poczuć jak w Maserati.

  • Nadavaryjny

    Handlował prochami żeby kupić Astrę.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.