Wiadomości z Rudy Śląskiej

Najbliższe spotkanie "Kina dla Kobiet” odbędzie się w przestrzeni wirtualnej!

  • Dodano: 2020-04-23 13:00, aktualizacja: 2020-04-24 06:08

W obliczu obecnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa, najbliższe spotkanie "Kina dla Kobiet” odbędzie się w przestrzeni wirtualnej. Udział w sesji online będzie tym bardziej cenny, że dochód z uczestnictwa zostanie przekazany na środki ochrony dla pacjentek Oddziału Ginekologiczno-Położniczego rudzkiego szpitala.

- Nie chcemy być BIERNE! My kobiety z Rudy Śląskiej, spotykamy się prawie co miesiąć przez wiele lat i teraz w tych trudnych czasach pokażmy naszą siłę ! Bądźmy dla siebie samych – KOBIETY DLA KOBIET! - piszą organizatorki wydarzenia.

Najbliższe spotkanie "Kina dla Kobiet" odbędzie się w przestrzeni wirtualnej, co jednak nie oznacza, że będzie mniej motywujące. Szykuje się bowiem webinar ze znaną dla pań Pauliną Szczepanek, trenerem talentów oraz coachem, która spróbuje zmotywować słuchaczki do działania oraz przywrócić im skrzydła w tym trudnym dla wszystkich czasie.

"Kino dla Kobiet” rozpocznie się już jutro (24 kwietnia) o godz. 20.30 na fanpage'u "Kina dla Kobiet". Aby w nim uczestniczyć, należy poprzez zrzutkę internetową oddać cegiełkę w wysokości co najmniej 25 zł. Udział w sesji online będzie tym bardziej cenny, że dochód z uczestnictwa zostanie przekazany na środki ochrony dla pacjentek Oddziału Ginekologiczno-Położniczego rudzkiego szpitala.

- Wiele dobrych serc organizuje, szyje maseczki dla medyków. My chcemy zorganizować maseczki dla kobiet, które za chwilę będą rodzić. Chcemy wesprzeć kobiety, aby poczuły się tak bezpiecznie jak my, rodząc nasze dzieci- w tych lepszych czasach. Długo myślałyśmy, co jesteśmy w stanie zapewnić kobietom. Po rozmowie z położną oddziału Ginekologiczno-Położniczego Panią Katarzyną Żak, podjęłyśmy decyzje o maseczkach - piszą Marta Glamb i Patrycja Pelka.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Kiziu Miziu

    Sorry ale kobiety w ciąży siedzą aktualnie w domach - ze względu na pandemię i mogą sobie uszyć maseczki - nie wszystkie mają co prawda maszyny i zdolności, ale niektóre mogą to z powodzeniem robić. Chcecie wesprzeć, to pomóżcie personelowi, który musi normalnie pracować i nie ma czasu na szycie masek.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.