RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Nauczycielki wystąpiły dla dzieci

  • Dodano: 2017-03-24 07:45, aktualizacja: 2017-03-24 10:52

Chociaż za oknem chłodno i słońca nie widać, w Miejskim Przedszkolu nr 47 z Oddziałami Integracyjnymi zapachniało wiosną.

21 marca, jak już tradycja każe, po raz kolejny nauczycielki przedszkola przygotowały przedstawienie dla swoich wychowanków. Tym razem dzieci oglądały spektakl pt. „W pracowni malarza Pankracego i Bonifacego”.

Barwne stroje aktorek oraz dziwy, jakie pojawiały się w pracowni artystów sprawiły, że przedszkolaki przeniosły się na łono natury. Pożegnalny taniec: Pani Zimy, Śnieżynek, i Bałwanka był uwieńczeniem długich oczekiwań i powitania Pani Wiosny. Z kolei przebudzenie Skrzatów, śpiew ptaków i ciepło słonka to chwila, na którą czekali wszyscy. Dzieciom bardzo podobało się przedstawienie w wykonaniu swoich pań. Pani Dyrektor Mirosława Muskietorz podziękowała nauczycielom za trud włożony w przygotowanie barwnego przedstawienia. Dzieci nagrodziły panie gromkimi brawami, wręczyły również kwiaty. Pani Wiosna na koniec częstowała dzieci słodka niespodzianką.

Radością z nadejścia wiosny dzielono się również z wychowankami innych placówek oświatowych naszego miasta. W tym celu następnego dnia na przedstawienie zaproszono dzieci i nauczycieli z Ośrodka Adaptacyjnego, Zespołu Szkół nr 3 Specjalnych im Św. Łukasza oraz Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 2. Przybyłym gościom przedstawienie również się bardzo podobało, nauczycielki otrzymały gromkie brawa oraz owacje na stojąco. Otrzymały również piękne pamiątki wykonane przez dzieci.

Komentarze (3)    dodaj »

  • Rudzianka

    Super, to mało powiedziane!!!!

  • Babcia

    W tym przedszkolu naprawdę dużo się dzieje!!! Dzieci chodzą tam z ochotą i nie narzekają na nudę. Personel pierwsza klasa - zasługuje na pochwałę, Cieszę się, że właśnie tam chodzi moja wnuczka. Życzę dalszych sukcesów!!!

  • Kasia

    Najlepsze przedszkole pod słońcem! Panie cudowne!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.