Wiadomości z Rudy Śląskiej

Nocny pościg ulicą Niedurnego!

  • Dodano: 2021-03-17 15:30, aktualizacja: 2021-03-19 08:46

W ręce policjantów z komisariatu II wpadł 30-letni rudzianin, który kilka godzin wcześniej nie zatrzymał się do kontroli drogowej i porzucił bmw, którym kierował. Kierowca najpierw przekroczył dozwoloną prędkość na ulicy Niedurnego, a na sygnał policjantów do zatrzymania się zareagował ucieczką. Powód do ucieczki mężczyzny stał się dla policjantów oczywisty, gdy kryminalni z dwójki sprawdzili jego uprawnienia.

Pełniący w poniedziałkową noc służbę na terenie miasta policjanci z rudzkiej drogówki próbowali zatrzymać do kontroli kierowcę bmw. Chwilę przed północą na Niedurnego mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość. Na widok policyjnego patrolu dającego sygnał do zatrzymania kierowca gwałtownie przyśpieszył. Pościg za uciekającym samochodem nie trwał długo i zakończył się porzuceniem samochodu z pasażerem i ucieczką kierowcy.

Porzucony samochód stoczył się na... radiowóz

Porzucony niezabezpieczony samochód stoczył się, uderzając w bok radiowozu, którym policjanci zablokowali mu możliwość dalszej jazdy. Wewnątrz bmw mundurowi zastali kompletnie pijanego pasażera. Ten po wytrzeźwieniu stwierdził, że nie zna personaliów kierowcy, który miał go tylko odwieźć do domu. Uciekinierem okazał się 30-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej, który został zatrzymany po kilku godzinnych ustaleniach. Sprawdzenie w policyjnych bazach danych wykazało, że rudzianin nie ma prawa jazdy. Dalszym losem 30-latka zajmie się teraz sąd i prokurator. Grozi mu nawet 5 lat więzienia.

Zobacz także

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • radwas

    to jest najlepsze, ze za brak prawka mogą Cię skazać na 5lat więzienia, a grupy które w ostatnim czasie łapią nagminnie pedofili i zamieszczają filmiki na fb, pokazują jak działa nasze prawo, gdyż taki pedofil dostaje dozór policyjny i to tyle, ewentualnie dostanie zawiasy i nadal będzie wypisywać do dzieci wulgarne teksty i będzie je krzywdzić fizycznie i psychicznie... tak wlasnie działają prokuratorzy w naszym kraju.

  • Kamil

    Artykuł o nocnym pseudo pościgu dodano 17.03.21r. o 15.30. to daje obraz tego portalu informacyjnego.

  • lol

    A to Ty liczyłeś, że podczas pościgu kierowca radiowozu będzie prowadzić a pasażer szybko pisać na kolanach dla Ciebie artykuł :D

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.