Wiadomości z Rudy Śląskiej

Nowy cykl spotkań z artystami w MCK. Zbigniew Stryj pierwszym gościem!

  • Dodano: 2022-01-20 10:15

Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty zaprasza 20 stycznia 2022 na Kawiarenkę Artystyczną. Gościem spotkania będzie Zbigniew Stryj.

Nowy cykl spotkań z artystami

W Miejskim Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej startuje nowy cykl spotkań z artystami Śląska i nie tylko. Znani, nieznani... O co zatem chodzi? Znani, popularni, rozpoznawalni, a nawet słynni na Śląsku i w całej Polsce: z ekranu naszych teleodbiorników, a więc z seriali, filmów kinowych, scen teatru, estrady... Tacy będą bowiem goście Kawiarenki Artystycznej! No to jeśli tak, to dlaczego nieznani? Bo w zupełnie niecodziennej atmosferze kameralnego spotkania autorskiego będziemy mogli poznać ich nieco inne oblicze. Jestem przekonana zatem, że niektórzy z nich odkryją przed publicznością zupełnie nowe, czasem zaskakujące aktywności twórcze.

I już 20 stycznia zapraszam na pierwsze spotkanie z cyklu, którego gościem będzie Zbigniew Stryj: aktor filmowy, serialowy, teatralny, reżyser, dramaturg, autor tekstów piosenek, poeta, Dyrektor ds. Artystycznych Teatru Nowego w Zabrzu, zabrzanin, a może i też rudzianin? Przekonajcie się sami. 

Polecam jako prowadząca, Hanna Grabowska-Macioszek


20 stycznia 2022 (czwartek) godz. 18.00 – Kawiarenka Artystyczna

Bilety w cenie: 15 zł

 KUP BILET on-line

Gościem spotkania będzie Zbigniew Stryj
Prowadzenie: Hanna Grabowska-Macioszek, redaktor naczelna „Gońca Górnośląskiego”

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.