Wiadomości z Rudy Śląskiej

Pasażer z narkotykami a kierowca pod ich wpływem

  • Dodano: 2019-12-16 08:15, aktualizacja: 2019-12-16 06:38

Policjanci z rudzkiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego golfem, który dziwnie się zachowywał.

Po jego zbadaniu okazało się, że 28-latek jest pod wpływem narkotyków, a pasażer ma przy sobie marihuanę i amfetaminę. Za jazdę pod wpływem środków odurzających kierowcy grozi nawet do 2 lat pozbawienia wolności.


Czwartkowe popołudnie, nie był szczęśliwe dla 28-letniego mieszkańca Mikołowa

Policjanci z drogówki około godz. 15.40 na ulicy 1-Maja w Halembie zatrzymali do kontroli drogowej kierującego vw polo. Mężczyzna dziwnie się zachowywał. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości nie wykazało alkoholu w jego organizmie. Jednak jego zachowanie wskazywało jednak, że może być pod wpływem substancji odurzających. Policjanci postanowili więc sprawdzić czy nie jest pod wpływem narkotyków. Badanie przeprowadzone narkotesterem dało wynik pozytywny. Mundurowi sprawdzili również pasażera, przy którym znaleziono 35 działek dilerskich marihuany i amfetaminę. 28-latek będzie odpowiadał przed sądem za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających i bez uprawnień, za co grozi nawet do 2 lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów. 21-letni pasażer, mieszkaniec Rudy Śląskiej został zatrzymany i odpowie za posiadanie narkotyków. Nim zajęli się już kryminalni z rudzkiej komendy, którzy na co dzień zajmują się walką z narkobiznesem.

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • Tere

    Bo każdy cpun to debil z wyjaranym mózgiem który po zachowaniu każdy glina potrafi zdemaskowac.

  • Kubioki Puloki

    Kubiak [...].. Wstyd jak c[...] bezmozg pseudogangter stowrzyliscie klike konfidenckiej smietanki udajecie ze przec[...]e jestescie a ty marcel jesteś tak przy[...] ze 2 raz w przeciagu kilku miesiecy dajesz sie [...]nac z materiałem psią hababab idiota nie odwaga nie sztywne zasady tylko glupota debilu

  • Yaruś

    To golf czy polo

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.