Wiadomości z Rudy Śląskiej

Policjanci i funkcjonariusze KAS zabezpieczyli nielegalne automaty do gier hazardowych

 • Dodano: 2020-02-18 07:00, aktualizacja: 2020-02-18 07:13

Rudzcy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą, wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej, zabezpieczyli automaty do nielegalnych gier losowych.

Przeprowadzona wczoraj akcja zakończyła się przejęciem 6 maszyn

Za naruszenie przepisów ustawy karno-skarbowej grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej rudzkiej komendy uzyskali informację, że w jednym z lokali przy ulicy Czarnoleśnej mogą znajdować się automaty do nielegalnych gier hazardowych. Wspólnie z funkcjonariuszami śląskiej służby celno-skarbowej wkroczyli do lokalu, gdzie podejrzewano, że znajdują się nielegalne maszyny. W związku z naruszeniem przepisów o grach losowych, mundurowi zabezpieczyli 6 urządzeń, na których były urządzane nielegalne gry hazardowe wbrew obowiązującym przepisom. Zabezpieczone urządzenia trafiły już do magazynów śląskiej Służby Celno-Skarbowej. 

Teraz śledczy ustalają, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nielegalną działalnością salonu gier

Warto przypomnieć, że za posiadanie nielegalnych automatów grożą surowe kary pieniężne tj. 100 tys. zł od jednego automatu. Takiej karze podlega zarówno urządzający nielegalne gry hazardowe, jak i właściciel lokalu, w którym taki proceder się odbywa. Dodatkowo za urządzanie gier hazardowych wbrew przepisom ustawy lub warunkom koncesji lub zezwolenia grozi odpowiedzialność karna – wysoka kara grzywny, kara pozbawienia wolności do lat 3, albo obie kary łącznie.

Komentarze (9)    dodaj komentarz »

 • TOMASZ

  Żenada,śmiech,pełno tego na każdym kroku bo to najbardziej dochodowy interes,robią co chcą,skoro nikt się nie boi otwierać nowych bud z maszynami czyli te kary to jedna wielka fikcja.Myślę że łapówki idą jak złoto,a hazard kwitnie,młodzież się uzależnia.Życie sobie zniszczyć w bardzo krótkim czasie nie jest trudno przeż te je......ne maszyny.Milicja chodzi pilnuje wlepia mandaty za picie alkocholu za złe parkowanie itp.Śmiech na sali ,pieprzona mafia,mieśięczne zyski z każdej nielegalnej maszyny są ogromne.......Chwalą się że wycieli jedno chore drzewko,a las cały skarzony.....Śmiech Farsa Żenada

 • Ruda

  Hahaha na Nowy Bytomiu są cztery takie lokale i to ok 2 lata już... A oni teraz się obudzili głomby.

 • Gornik

  Wszyscy wiedza gdzie sa na frynie

 • Ruda

  Na przeciwko Urzędu Miasta też są, najciemniej pod latarnią

 • Lubiłem pograć na apollo

  Widzę ze byli w posiadaniu naj fajniejszych maszyn do grania. niestety polski monopolista nie dba o klienta, bo nie musi i w swoich kasynach i punktach gier na automatach ma szrot a nie maszyny.

  • Lubiłem pograć na apollo
   2020-02-18 12:21
  • Ocena:
  • odpowiedz
 • Tola

  Następny salon na kosciuszki kolo taxi wszyscy wiedza a nikt nic nie robi

 • antykonfidenci

  i po co konfidencic konfidencie ty jeden xd

 • Olo

  A co, lubisz być okradany? Nielegalne automaty nie odprowadzają podatków, czyli okradają Państwo, czyli nas, obywateli....

 • Mezo

  A państwo nas rypoe i to bardziej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.