Wiadomości z Rudy Śląskiej

Policjanci z Rudy Śląskiej poszukują sprawcy kierowania gróźb karalnych

  • Dodano: 2020-09-07 08:00, aktualizacja: 2020-09-07 06:34

Policjanci z komisariatu I prowadzą postępowanie w sprawie gróźb karalnych do jakich doszło w dniu 20 sierpnia przy ulicy Zabrzańskiej.

Pokrzywdzona utrwaliła wizerunek sprawcy na zdjęciu, które publikujemy.

Śledczy dążą do ustalenia tożsamości widocznego na zdjęciu mężczyzny

Być może ktoś rozpozna mężczyznę wskazanego na zdjęciu mężczyznę. Osoby, które są w stanie pomóc w ustaleniu jego danych prosimy o kontakt z komisariatem I w Rudzie, tel.: 32 3441510 , mail: kp1@ruda.ka.policja.gov.pl lub za pośrednictwem anonimowej skrzynki mailowej – Powiadom nas, dopisując „groźby Zabrzańska”

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • olo

    teraz wszyscy porobili sie bardzo wrażliwi krzykniesz pare przekleństw masz grozby złapiesz kretyna za rękaw masz naruszenie tykalności ojeju ale to delikatne sie porobiło te nasze społeczeństwo

  • boluś

    Krzyżówka Zabrzańskiej /Kokotek i wjazd do Skarbówki . Dwa pasy/przejścia dla pieszych . Niy znom zgłoszenia 'ale Dzielni Policjanci poza ustalyniem danych rzekomego "przestympcy" powinni sie przijrzeć zgłoszajoncymu. Niy roz bych tam z chyńciom urwoł łeb gnojowi z wypasionom furom kiery piyszego widzi tylko tam kamery. Gotowe zgłoszenie o chynci popełniynia przestympstwa!

  • boluś

    Jakież to groźby karalne ? Grozioł mandatem .,opodatkowaniem, opłatom karno-skarbową lub innymi groźbami z kierymi momy na codzień do czynienia? Co za [...]yta/tka go zapodoł?miast dać z dyńki?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.