Wiadomości z Rudy Śląskiej

Policjanci zabezpieczali Dni Rudy Śląskiej

  • Dodano: 2023-06-05 11:30, aktualizacja: 2023-06-05 14:28

Przez dwa dni w Rudzie Śląskiej odbywały się imprezy związane z „Dniami Rudy Śląskiej”. Nad bezpieczeństwem uczestników imprez i koncertów czuwali rudzcy policjanci. Stróże prawa zabezpieczali koncerty, a także dbali o bezpieczeństwo mieszkańców wokół terenów targowych. Pełne ręce roboty mieli mundurowi z drogówki.

Policjanci zabezpieczali Dni Rudy Śląskiej

Dni Rudy Śląskiej były niewątpliwie jednym z najważniejszych wydarzeń w mieście, podczas ostatniego weekendu. W zabezpieczeniu brali udział policjanci wszystkich pionów, którzy pełnili służbę zarówno w umundurowaniu, jak i w cywilu, dbając o ład, porządek oraz poczucie bezpieczeństwa.

- Duża elastyczność działania służb, ich współpraca oraz wymiana informacji, pozwoliły utrzymać wysoki poziom bezpieczeństwa. Mundurowi z prewencji dbali o to, aby przybywający na koncerty fani, mogli spokojnie na nie dotrzeć, a także z nich wrócić - czytamy na stronie KMP Ruda Śląska.

Pełne ręce roboty, szczególnie w niedzielny wieczór mieli policjanci z drogówki. Wielu ludzi zdecydowało się dojechać na koncerty gwiazd własnymi samochodami. Pomoc w opuszczaniu okolic terenów targowych zapewniła im pracę do późnych godzin wieczornych.


Źródło: KMP Ruda Śląska

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również