Wiadomości z Rudy Śląskiej

Policjanci zatrzymali złodzieja katalizatorów

 • Dodano: 2021-02-03 06:15, aktualizacja: 2021-02-03 06:21

W ręce kryminalnych z Rudy Śląskiej wpadł mężczyzna podejrzany o kradzież katalizatorów samochodowych.

Z ustaleń policjantów wynika, że sprawca dopuścił się kilku takich kradzieży na terenie Rudy Śląskiej. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego rudzkiej komendy prowadzili ustalenia, dotyczące spraw kradzieży katalizatorów na terenie miasta. Śledczy wpadli na trop przestępcy, zajmującego się tym nielegalnym procederem. Złodziejem samochodowych katalizatorów okazał się 21-letni mieszkaniec Bytomia. Mężczyzna przyznał się do wycięcia i kradzieży katalizatora z opla i czterech innych samochodów. Posługując się specjalnymi narzędziami, odcinał on katalizatory, głównie z pojazdów zaparkowanych na przyblokowych niestrzeżonych parkingach. Łupem rabusia padły części układów wydechowych warte blisko 10 tysięcy złotych. Grozi mu teraz do 5 lat więzienia.

Komentarze (5)    dodaj komentarz »

 • Smutny

  Mi ukradli katalizator w centrum Nowego Bytomia na głównej ulicy, dziwnym trafem żadna kamera tego nie zarejestrowała . Spawa umożona

 • Ok

  Zajmijcie sie paserami

 • olo

  jeden zatrzymany a ilu jeszcze kradnie? wyłączone latarnie to prezent dla złodziei od pozbawionych wyobraźni urzędasów

 • Kontakinte

  Byczek to chyba z twojego opla

 • Mati

  Ręce u[...]ić zaraz przy łokciach bo jeszcze kikutami by coś kombinował. A nie wypu[...] a on na drugą nockę znowu pójdzie na łowy. Kolejna sprawa wprowadzić kontrolę i koncesję na skupy katalizatorów jak sprzedaż będzie utrudniona i pod kontrolą nie będzie tej plagi.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.