Wiadomości z Rudy Śląskiej

"Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka". Strat nowej kampanii

  • Dodano: 2020-06-10 06:15, aktualizacja: 2020-06-10 06:23

“Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka”- tak brzmi pełna nazwa kampanii mającej na celu poprawę bezpieczeństwa na naszych drogach.

Jej bohaterami będą znane i lubiane osobowości ze świata sportu, muzyki, kabaretu i mediów, które skomentują zaprezentowane im filmy ukazujące niebezpieczne sytuacje drogowe. Pomysłodawcą i organizatorem akcji są policjanci zajmujący się profilaktyką w zakresie ruchu drogowego. Przed nami długi weekend, a potem wakacje, dlatego właśnie teraz chcemy zainaugurować ten projekt.


Dziś tj. 10 czerwca o godz. 11.00 w auli im. aspiranta Policji województwa śląskiego Jana Kali odbędzie się inauguracja kampanii policjantów śląskiej drogówki pn. “Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka”. W wydarzeniu obok mundurowych udział weźmie kilkanaście znanych i lubianych osób ze świata sportu, muzyki, kabaretu i mediów. Wśród tych osób znaleźli się m.in. mistrzowie kierownicy: trzykrotny rajdowy Mistrz Europy Kajetan Kajetanowicz oraz motocyklista Maciej Giemza, uczestnik Rajdu Dakar, zdobywca szóstego miejsca w klasyfikacji debiutantów. Zaproszone do udziału w kampanii znane osoby podjęły się nietypowego zadania. Każda z nich skomentowała filmy przedstawiający autentyczne, niewłaściwe zachowania kierowców na śląskich drogach. Zawodowcy, profesjonaliści i autorytety w swoich dziedzinach poświęciły swój cenny czas i zdalnie włączyły się w stworzenie kampanii. Byli również i Ci, którzy odwiedzili nas osobiście. Wraz ze startem akcji, komentowane materiały filmowe będą cyklicznie udostępniane na stronach internetowych oraz w mediach społecznościowych śląskiej Policji.

ZOBACZ NAGRANIE

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.