Wiadomości z Rudy Śląskiej

Potrącił dzieci na przejściu dla pieszych i uciekł! Teraz szuka go policja

 • Dodano: 2021-12-02 12:15

W ubiegły wtorek w Rudzie Śląskiej nieznany sprawca potrącił dwójkę dzieci na przejściu dla pieszych w ciągu ulicy Odrodzenia, po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Policja prosi świadków o pomoc w ustaleniu sprawcy.

Dwójka dzieci potrącona na przejściu dla pieszych w Rudzie Śląskiej

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w ubiegły wtorek 30 listopada. W okolicach godziny 18:00 dwójka dzieci została potrącona na przejściu dla pieszych w dzielnicy Wirek. Dzieci przechodziły przez jezdnię na przejściu dla pieszych w ciągu ulicy Odrodzenia, na wysokości sklepu Biedronka. Nieznany sprawca wjechał w nie, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia.

Jak przekazał asp.szt. Arkadiusz Ciozak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji W Rudzie Śląskiej, dzieciom na szczęście nic poważnego się nie stało.

– Jeden z chłopców doznał otarcia powierzchni skóry. Nie wymagał pomocy lekarskiej ani hospitalizacji – poinformował oficer prasowy sp.szt. Arkadiusz Ciozak i dodał: – Szukamy świadków tego zdarzenia.

Policja prosi świadków o pomoc w ustaleniu sprawcy.

Zobacz także

Komentarze (12)    dodaj »

 • Ktos

  Jeździ taki jeden ........,........... w Opel Astra 1993 r hatchback Jasny Kolor..... wyprzedza ........ Na 4 na pasach itd. Może to ta .......

 • Xyz

  Mam nadzieję , że szybko gnoja znajdziecie i odpowie za to co zrobił. Jak można się nie zatrzymać i nie udzielić pomocy dzieciom ? No czysty [...] robi takie coś . A do sprawcy jeśli to czytasz "Niech cię ty gnido skubana powykręca na wszystkie strony, jeśli masz dzieci to życzę ci tego aby ich nigdy w życiu nie spotkało to co innym dzieciom wyrządził ich ojciec ".

 • DIDI

  Mam nadzieję że uda się go chytnąć, nie mieści mi się to w głowie jak można tak zignorować wytworzoną przez siebie sytuację, tylko ktoś, co ma coś na sumieniu mógł się zachować w taki sposób. Trzymam kciuki za skuteczne zadziałanie odpowiednich organów ścigania, takiego bulwersującego zachowania.

 • Kapitan Żbik

  Wytworzoną przez siebie sytuację? Rozumiem, że DIDI było tam na miejscu i wszystko widziało? A może to dzieciaki wbiegły na przejście? Ale widzę, że wyroku już wydany, jak to bywa przez domorosłych ORMO-wców - zaocznie... Żałosne.

 • DIDI

  drogi kappitanie, dzieci były na przejściu ? BYŁY ! padły na drogę ? PADŁY nawet jak wbiegły i kierowca nie miał szans zatrzymania i trącił dzieci, to reakcja każdego dorosłego powinna być wiadomo jaka, udzielenie pomocy, weryfikacja czy komuś coś się stało !!! a nie ucieczka, niewinny człowiek nie ucieka i nie ukrywa się, jak wbiegły to miał wezwać na potwierdzenie karetkę, policję, rodziców, opisać sytuację i miałby święty spokój, prawda Kapitanie Żbik ? a co zrobił, uciekł !!! to jest normalne zachowanie dorosłego w takiej sytuacji ????

 • Major Żbik

  Bzdura. Niewinny nie ucieka, tylko jedzie dalej najnormalniej w świecie, bo nie wiedząc, po czym przejechał, pojechał w stronę Mikołowa. Zanim go namierzyli, to internetowi mędrcy już wydali wyrok zaocznie, ale prokurator poklepał po plecach i puścił wolno :-) Nie byłeś, nie widziałeś - nie wypowiadaj się. Jednak awansowałem :-)

 • Lucky

  W swoim swiecie albo w grze . Prwnie masz kategorie D

 • Major Żbik

  Lucku o krótkiej pamięci: pisałem o zdarzeniu w Śmiłowicach, ale pewnie takimi drobiazgami, jak najechanie na leżącą osobę, nie zaprzątasz sobie główki... Najechał, pojechał i tyle mu zrobili.

 • Xyz

  Jednak idiotów na tym świecie nie brakuje

 • Ola

  Artykuł na tym portalu nie oddaje sytuacji jaka była na miejscu. Matka dzieci na FB pisała że kierowca najpierw się zatrzymał a gdy dzieci weszły na drogę to ruszył

 • Ziga

  To Ty masz problem z mysleniem. !!!I taki z ciebie kapitan jak ze mnie baletnica!Nie ważne kto jest winny istotne jest ze trzeba udzielić pomocy!!’ A jak nie masz nic na sumieniu nie uciekasz

 • stachu

  ty już nie awansujesz, nic nie tłumaczy że odjechał

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.