Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Powiększ potencjał techniczny swojego przedsiębiorstwa!

  • Dodano: 2017-04-28 12:00, aktualizacja: 2017-04-28 13:18

Powiększ potencjał techniczny swojego przedsiębiorstwa! Zyskaj nawet do 24 tysięcy złotych brutto na refundację kosztów wyposażenia/doposażenia stanowiska pracy!

Co zrobić aby uzyskać wsparcie? Należy złożyć w Urzędzie odpowiedni wniosek dostępny do pobrania pod adresem: http:/pracodawcy_przedsiebiorcy/dokumenty_do_pobrania.html

Następnie, po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, zawrzeć z urzędem odpowiednią umowę określającą szczegółowo warunki refundacji m.in. zobowiązanie do zatrudnienia osoby bezrobotnej na refundowanym stanowisku pracy w pełnym wymiarze czasu pracy przez okres co najmniej 25 miesięcy.

Podczas procesu rekrutacji potencjalnego pracownika, pracodawca może liczyć na pełne wsparcie urzędu. Kandydat na nowo utworzone stanowisko zostanie wyselekcjonowany spośród klientów urzędu pracy, przy uwzględnieniu ściśle określonych przez pracodawcę wymagań, tak by jego dobór był jak najbardziej właściwy i zgodny ze zgłoszonymi przez niego oczekiwaniami.

Refundacja przeznaczona jest na poniesione koszty związane z doposażenie/wyposażeniem stanowiska pracy przykładowo sprzętu, maszyn, urządzeń itp. niezbędnych do wykonywania pracy na danym stanowisku. To świetna okazja do dynamicznego rozwoju firmy oraz zwiększenia jej potencjału technicznego poprzez zakup nowoczesnych narzędzi, pozwalających nie tylko na modernizowanie prowadzonego przedsiębiorstwa, ale także jego stałe podążanie za zmieniającymi się i wymagającymi ciągłego doskonalenia potrzebami rynkowymi.

Chcesz poznać szczegóły? Przyjdź lub zadzwoń!

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

ul. Ballestremów 16, pok. 17

32 771 59 15

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Szcziga

    No co tam nowego w pup? Czyzby nowoczesne szkolenia pt jak napisac cv?

  • hasder

    Przydałoby się tym ciamajdom szkolenie pt. "jak poprawnie napisać adres internetowy".

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.