RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Program Czyste Powietrze. Przyjdź na spotkanie informacyjne w sprawie dotacji

  • Dodano: 2021-08-03 07:45, aktualizacja: 2021-08-03 08:28

W dniu 10 sierpnia br. o godzinie 16.30 w Dziennym Domu „Senior - WIGOR” w Rudzie Śląskiej - Nowym Bytomiu (ul. Markowej 20a) odbędzie się spotkanie informacyjne dla mieszkańców naszego Miasta dotyczące zasad realizacji Programu „Czyste powietrze”.

Program „Czyste Powietrze” w Rudzie Śląskiej

Program „Czyste Powietrze” to kompleksowy program rządowy, którego celem jest poprawa jakości powietrza, zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne oraz poprawę efektywności energetycznej budynków.

Zakłada dofinansowanie do wymiany starych kotłów na paliwo stałe tzw. kopciuchów oraz termomodernizacji budynków jednorodzinnych. Skierowany jest do osób fizycznych będących właścicielami domów jednorodzinnych lub lokali mieszkalnych wydzielonych w budynku jednorodzinnym.

Wszystkich zainteresowanych oraz osoby jeszcze niezdecydowane, serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne oraz do Punktu konsultacyjno-informacyjnego, który od 2 sierpnia br. będzie działał w tut. Ośrodku, w pokoju nr 4 ( Nowy Bytom, ul. Markowej 20).

Program Czyste Powietrze. Przyjdź na spotkanie informacyjne w sprawie dotacji

Zobacz także

Komentarze (3)    dodaj »

  • Basia

    Ludzie za dużo dżistajom dlatego takie zanieczyszczone powietrze.

  • Aneta

    Zamiana pieca na piec - serio takie rozwiązanie tylko mają?!! :(

  • boluś

    Chyba Urząd zaliczoł 3'5 letnie opóżnienie? W TYM PROGRAMIE' CIEKAWE FTO PONIESIE KONSEKWENCJE ?NIYKOMPETENCJI TYCH BARANÓW !

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.