RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Przed nami kolejne spotkanie z cyklu "Porozmawiajmy o przyszłości Rudy Śląskiej"

 • Dodano: 2021-09-27 07:30, aktualizacja: 2021-09-27 13:05

Fundacja Rzecz Społeczna serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Porozmawiajmy o przyszłości Rudy Śląskiej". Tym razem przyjmie ono formę warsztatów, które odbędą się 29 września w 3 LO w Kochłowicach.

Kolejne spotkanie z cyklu

Już w najbliższą środę (29 września) w godzinach od 17:30 do 19:30, w III Liceum Ogólnokształcącym w Rudzie Śląskiej, odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o przyszłości Rudy Śląskiej”. Tym razem przybierze ono formę warsztatową. Fundacja Rzecz Społeczna zaprasza do udziału wszystkich, którym na sercu leży dobro miasta – mieszkańców, przedstawicieli organizacji pozarządowych, a także lokalnych liderów i przedstawicieli władz samorządowych.

Tym razem warsztaty

Najbliższe środowe spotkanie w ramach cyklu „Porozmawiajmy o przyszłości Rudy Śląskiej” ma przybrać formę warsztatową. Podczas warsztatów uczestnicy będą pracowali metodą dragon dreaming i zastanowią się wspólnie nad tym, jak w przyszłości może wyglądać Ruda Śląska. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić formularz dostępny TUTAJ – będzie to możliwe do wtorku (28.09) , do godziny 12:00. Warto zrobić to jak najszybciej, gdyż ilość uczestników jest ograniczona!

Dodatkowo każdy z uczestników otrzyma wynagrodzenie za udział w warsztatach na podstawie umowy zlecenie podpisanej z Fundacją Rzecz Społeczna. Wysokość wynagrodzenia będzie się wahać pomiędzy 100 a 200 złotych netto. 

W przypadku jakichkolwiek pytań organizatorzy proszą o kontakt z Joanną Machowską pod adresem mailowym joanna@rzeczspoleczna.pl lub numerem telefonu 609 499 089.

LINK DO WYDARZENIA  

Zobacz także

Komentarze (7)    dodaj »

 • ja

  POrozmawiajmy o przyszłości, Ruda jej nie ma pod rządami beznadziejnej ekipy z ratusza.

 • boluś

  LOKA'Lizacja tyż majom ciekawo ' UBECKI KWARTAŁ za DECEMER PALACE w KATOwicach inocyj Zatoka Czerwonych Świń i jeszcze pora inkszych nazw by sie znojdło ! nasuwajom sie dziwne skojarzynia' a tyn KIT o płatnych badaniach ? i KOŃsultacjach ?dobry dlo prziGŁUPÓW i drewnianych CHŁOPCZYKÓW ' Lisiczko.

 • boluś

  Na stronie FUJdacji zdjęcie ze spotkania w Kochliwiwicach ' TŁUMY ' bezto płacom za obecność . Mina PINOKIA bezcenno' już wiadomo fto zac tym stoi i o co Muuu..... biego

 • olo

  Boluś, poczytaj więcej, trafisz tam na słowa Open Society. Jak nie wiesz kto stoi za Open Society to sobie wygugluj. ;)

 • Joanna

  Najlepiej się przekonać o co chodzi, jak się przyjdzie i posłucha ;)

 • boluś

  Jakoś ciekawo ta Fundacja Rzecz Społeczna z płatnym udziałem 'społecznym' ! Wali to na kilometr ! Ciekawe skond som i czamu u nos werbujom za kasa?

 • Joanna

  Za udział w badaniach i konsultacjach przeważnie się płaci. Nic w tym dziwnego.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.