Wiadomości z Rudy Śląskiej

Rezerwacja wizyt w ZUS online

 • Dodano: 2020-07-29 06:30, aktualizacja: 2020-07-29 06:46

Zakład Ubezpieczeń Społecznych informuje o możliwości elektronicznej rezerwacji wizyty w placówkach przez Platformę Usług Elektronicznych (PUE) ZUS.

Na PUE ZUS można zarezerwować wizytę w dowolnie wybranej placówce i wybrać dogodny dzień, godzinę planowanej wizyty w czasie urzędowania oddziałów.

Jak umówić wizytę?

Na swoim profilu PUE w „Panelu Ogólnym” należy wybrać zakładkę „Wizyty”, a następnie „Rezerwacja wizyty”.

Przypominamy

Oddział w Chorzowie, jak również inspektorat i biura terenowe przyjmują klientów w poniedziałki w godzinach 8:00–18:00, od wtorku do piątku w godzinach 8:00–15:00.

Konto na PUE ZUS można założyć bez wychodzenia z domu - przez internet korzystając z Profilu Zaufanego lub bankowości elektronicznej.

Komentarze (5)    dodaj komentarz »

 • Ula

  Popieprzone to wszystko mialam 14 dni zwolnienia a zus mi przyslal za 1 dzien i nie mozna sie dodzwonic szlag mnie trafia, nie wszyscy umieja sie logowac to nie przemysleli!! Telefony trzeba odbieracZa zus tez pip powinien sie zabrac [...] maja

 • Przodowy

  jestem na emeryturze górniczej , mam 6420 zł emerturki i chwalę sobie ZUS , fakt ze ciężko wyżyć bo wszystko drogie , ale za to mam pretensje tylko do rządu a nie do ZUS

 • Srig

  Co to jest dyma ludzi się bogaci i to bez ściągania gaci? ZUS

 • def

  Mam nadzieje, ze zus upadnie zanim przejdę na emeryturę. to juz i tak cud, ze zus istnieje (pomijając milionowe dopłaty z budzetu na piramidę finansową).

 • Mimi

  Co wy tu prowadzicie za agitacje zusowska? Najmniej przyjazna instytucja polakowi

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.