Wiadomości z Rudy Śląskiej

Rodzinny koszmar. Wyrodny syn znęcał się nad schorowaną 87-letnią matką!

 • Dodano: 2021-06-11 06:30, aktualizacja: 2021-06-11 09:22

Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej, na wniosek śledczych z komisariatu IV i prokuratora, podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu 60-latka, podejrzanego o znęcanie się nad matką. Mężczyzna w ubiegłym roku usłyszał już zarzut za znęcania się nad 87-letnią schorowaną matką i miał prokuratorski zakaz zbliżania się do niej, jednak zlekceważył go. Teraz grozi mu kilkuletni pobyt za kratkami.

60-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej aresztowany za znęcanie się nad matką

W minioną środę Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu 60-latka, podejrzanego o znęcanie się nad matką. Domowy oprawca w ubiegłym roku usłyszał już zarzuty za znęcanie się nad schorowaną matką, a decyzją prokuratora miał opuścić jej mieszkanie i nie zbliżać się do niej. Rudzianin jednak po kilku miesiącach zaczął znów nachodzić 87-latkę. Policjanci z komisariatu IV podjęli stosowne czynności, aby zapewnić spokój kobiecie. Jednak jej syn znów zamieszkał z nią i zaczął się nad nią znęcać. To spowodowało, że w trakcie interwencji zgłoszonej przez sąsiadów został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie.

Obdukcja lekarza sądowego nie pozostawiła cienia wątpliwości, że domowy oprawca musi trafić za kratki. Dzięki zebranym przez śledczych materiałom sędzia nie wahał się, aby zastosować ten najsurowszy środek, jakim jest tymczasowe aresztowanie.

Mężczyzna spędzi w areszcie najbliższe miesiące, w czasie których rozpocznie się proces w związku z ubiegłorocznym znęcaniem. Sąd weźmie pod uwagę zapewne i te nowe okoliczności. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet kilkuletni pobyt za kratkami.

Zobacz także

Komentarze (7)    dodaj komentarz »

 • leber

  Pewnie mops by cos mugł pomuc, jest tam mnogo luda.

 • Zniesmaczona

  Zapytam gdzie jest dzielnicowy? Gdzie Policja? Miał zakaz zbliżania- to dlaczego nie sprawdzano tego?Jakby nie sąsiedzi byłaby kolejna tragedia w Rudzie..Dumnie pisać i chwalić sie to tak. A Rudzka Prokuratura to jest inny świat - znowu ma minister interweniować?

 • 123

  W końcu będzie spokój

 • hehehe

  Grzesio??

 • Ala

  Naxwisko

 • Tola

  Dzielnica

 • Sumsiod

  No a kto...

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.