Wiadomości z Rudy Śląskiej

Rozpoznajesz sprawcę kradzieży świecznika ze skarbonką z kochłowickiego kościoła?

 • Dodano: 2020-03-13 06:15, aktualizacja: 2020-03-13 06:20

Policjanci z komisariatu 3 prowadzą sprawę kradzieży świecznika ze skarbonką z kochłowickiego kościoła.

Do chwili obecnej nie udało się wykryć sprawcy. Policjanci ustalili, że mężczyzna po kradzieży dokonał zakupów w pobliskim sklepie. Na nagraniu monitoringu, widać podejrzanego, być może ktoś z Państwa rozpoznaje lub wie kim jest mężczyzna ze zdjęcia?

Pod koniec lutego w kościele Trójcy Przenajświętszej doszło do kradzieży świecznika ze skarbonką i datkami. W sprawie wykonano wiele czynności procesowych i pozaprocesowych, jednakże nie doprowadziły one do wykrycia sprawcy – stąd decyzja prowadzącego o zwróceniu się do internautów. Sprawcą kradzieży jest mężczyzna w wieku około 25 – 30 lat, wzrostu około 170 cm. krępej budowy ciał, ubrany był w bluzę z kapturem, kurtkę do pasa i dresowe szerokie spodnie. Jego ubiór w całości był w odcieniach brązu i beżu. Osoby rozpoznające mężczyznę ze zdjęć prosimy o kontakt z Komisariatem Policji III w Rudzie Śląskiej, tel. 47 8541 710. Można też kontaktować się przez anonimową skrzynkę mailową „Powiadom nas”, dopisując w tytule kradzież KP3. Gwarantujemy anonimowość.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

 • ruda sl ul kochłoeicka

  Widzialem go gdzies.chodzi po barach.hetnan itp.jest prawdopodobnie z kochłowic.cegielniana ulica.ten dom na uboczu.Trzymam kciuki za nasze miasto w obliczu witusa.

  • ruda sl ul kochłoeicka
   2020-03-15 09:29
  • Ocena:
  • odpowiedz
 • observer

  Bardzo dobrze że publikujecie te zakazane złodziejskie mordy. Jeśli macie nagrania, od razu wrzucajcie na portal, ułatwi to identyfikację bandytów.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.