Wiadomości z Rudy Śląskiej

Ruda Śląska: Kolejny domowy oprawca zatrzymany. 42-latek znęcał się nad rodziną

  • Dodano: 2022-01-04 13:00

Decyzją prokuratora zatrzymany za znęcanie się nad rodziną 42-letni rudzianin musiał opuścić mieszkanie. Agresor został również objęty policyjnym dozorem oraz ma zakaz zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzonymi. To kolejny przykład, że nie ma tolerancji dla przemocy domowej.

Domowy oprawca musiał opuścić mieszkanie

Mundurowi z rudzkiej dwójki zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który znęcał się nad rodziną. Policjanci z wireckiego komisariatu zdecydowali o doprowadzeniu mężczyzny do prokuratora, który przedstawił mu zarzuty i prokuratorskie sankcje. 42-letni rudzianin zgodnie z decyzjami prokuratora, musiał natychmiast opuścić miejsce zamieszkania, nie może zbliżać się, ani kontaktować z rodziną, wobec której stosował przemoc, a także został objęty policyjnym dozorem.

Najbliższe tygodnie to czas wytchnienia dla pokrzywdzonych, a dla śledczych intensywnej pracy, aby przygotować materiały dla sądu, który zadecyduje o jego dalszym losie.

 

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj »

  • sprawiedliwy

    ślązaki przynoszą wstyd dla całej polski , damscy bokserzy

  • Postronny

    A gdzie tam pisze że to Hanys był ?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.