Wiadomości z Rudy Śląskiej

Ruda Śląska: Śląscy "łowcy głów" zatrzymali pedofila

  • Dodano: 2024-01-07 17:15

Śląscy "łowcy głów" zatrzymali 49-latka, który poszukiwany był listami gończymi i zarządzeniami przez śląski wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna ścigany był za groźby karalne i uszkodzenie ciała. Poszukiwany był też za przestępstwa o charakterze pedofilskim, których dopuścił się kilka lat temu na terenie Tychów i Bytomia.

Pedofil zatrzymany na terenie ogródków działkowych w Rudzie Śląskiej

49-latek od około roku ukrywał się przed organami ścigania. Często zmieniał swój wygląd i nie posiadał stałego miejsca przebywania. 

- Stróże prawa przystąpili do działania, gdy tylko nabrali podejrzeń, że może przebywać na Śląsku. Mężczyzna wpadł w ich ręce na terenie ogródków działkowych w Rudzie Śląskiej. Nie spodziewał się zatrzymania i był zaskoczony widokiem kryminalnych - poinformowała w niedzielę Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach. 

Poszukiwanego mężczyznę zatrzymali policjanci z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach zajmują się ściganiem sprawców najgroźniejszych przestępstw o charakterze kryminalnym i terrorystycznym. Działają na terenie całego kraju i współdziałają z policjami zagranicznymi. 

Zatrzymany odpowie za przestępstwa o charakterze pedofilskim oraz przeciwko życiu i zdrowiu. Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (3)    dodaj »

  • tonik

    dowalic hanysowi 25 lat !!!!

  • tonka

    Tu jest napisane że zatrzymany przez ślaskich policjantów za przestępstwa których dopuścił się na Śląsku, równie dobrze może być to gorol !!!

  • jo...

    Ino 5 lat takimu to powinni 15 lat o suchym chlebie i zwykłej herbacie gorzkiej.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również